FB
Košík  

Žiadne produkty

0,00 € Poštovné
0,00 € Spolu

K POKLADNI

Vážení zákazníci, vzhľadom na vzniknutú situáciu v SR ohľadne šírenia koronavírusu COVID-19 sú v našom obchode prijaté nasledovné opatrenia:

Showroom - funguje v režime výdajné miesto, teda len pre prípady vyzdvihnutia osobných odberov vo vopred dohodnutom termíne, ktorý sa pokúsime s vami dohodnúť tak, aby ste nedošli do kontaktu s inými našimi zákazníkmi; tovar vám bude vydaný pracovníkom v priestore pred vchodovými dverami nášho showroomu, na adrese Zámocká 24, Bratislava.

Termín vyzdvihnutia tovaru - Prosíme vás, aby ste nás pre dohodnutie dňa a času vyzdvihnutia tovaru z vašej objednávky kontaktovali telefonicky (0948 818 897) resp. emailom (info@estila.sk).

Hygienické opatrenia - Prosíme vás, aby ste pri vstupe do našej predajne:

  • používali ochranné rúško na tvár alebo inú vhodnú ochranu horných dýchacích ciest
  • použili jednorázové rukavice, ktoré máme pre vás pripravené hneď pri vchode do predajne, alebo
  • použili dezinfekčný prostriedok na ruky, ktorý máme pre vás pripravený hneď pri vchode do predajne

Doručenie tovaru - prebieha v obvyklom režime prostredníctvom kuriérskych spoločností v nezmenených termínoch

Doručenie tovaru skladom - realizujeme v nezmenenom režime, tovar expedujeme v rámci jedného pracovného dňa od potvrdenia objednávky

Doručenie tovaru na objednávku - realizujeme v nezmenenom režime, tovar objednávame z viacerých krajín EU v obvyklých termínoch. V prípade neočakávaných zmien dodacích termínov vás budeme obratom informovať.

Doručenie tovaru na dobierku - dodanie tovaru na dobierku prebieha v bežnom režime, niektoré kuriérske spoločnosti môžu vyžadovať úhradu dobierky kartou

Karanténa – ak si želáte doručiť tovar, a ste v karanténe, alebo bola u vás preukázaná nákaza koronavírusom, prosím informujte nás o tom a tak isto ste povinný informovať aj kuriéra, ktorý k vám tovar od nás vezie

Email a telefón - náš tím je vám k dispozícii prostredníctvom emailu a telefónu v nezmenenom čase počas pracovných dní od 9:00 – 17:00.

Ďakujeme vám a prajeme vám veľa zdravia a síl!

 
 
 
 

   


Naša stránka využíva pre správne poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory Cookies.

Ďalším pokračovaním v návšteve stránky súhlasíte s ich využívaním. Ďalšie podrobnosti