FB
Košík  

Žiadne produkty

0,00 € Poštovné
0,00 € Spolu

K POKLADNI

Malvarosa a ESTILAESTILA od Malvarosy

Vážení zákazníci,

ďakujeme vám za prejavenú dôveru pri výbere nábytku a bytových doplnkov a ak ste si u nás aj prípadne vybrali a nakúpili vážime si, že ste sa obrátili na nás.

Touto cestou by sme vás chceli informovať, že po šiestich krásnych rokoch získavania skúsenosti sme sa rozhodli pristúpiť k zmene názvu našej značky pre lepšie priblíženie a vyjadrenie našej práce.

Odteraz pre vás budeme prevádzkovať náš showroom s nábytkom a náš internetový obchod aj pod značkou ESTILA.

Pod názvom ESTILA plánujeme naďalej ponúkať a dodávať do vašich domácností vkusný, štýlový a častokrát jedinečný nábytok od našich, predovšetkým španielskych dodávateľov. Pri novom názve vychádzame zo španielskeho slova "estilo", a teda "štýl", ktorý je hlavným definujúcim znakom našej ponuky - štýlové bývanie, nábytok a doplnky. Považujeme za dôležité byť priamočiari a priblížiť náplň našej práce zákazníkom už pri prvom kontakte s nami prostredníctvom vhodného mena.

Naďalej však budeme prevádzkovať aj obchod pod pôvodným názvom Malvarosa, ktorý je dostupný na internetovej stránke www.malvarosa.sk. Je samozrejmé, že vybavíme všetky vaše objednávky s rovnakou spoľahlivosťou, starostlivosťou a lehotou bez ohľadu na to, z ktorého portálu nám ju pošlete. Či už využijete naše služby prostredníctvom www.malvarosa.sk alebo z www.estila.sk, dostane sa vám rovnakej odozvy.

V prípade akýchkoľvek otázok sme vám s naším tímom k dispozícii na emailovej adrese info@estila.sk, telefonicky na nezmenenom telefonickom kontakte +421 948 818 897, rovnako i na našej FB a IG stránke.

Prajeme vám príjemné nakupovanie a krásny deň,

tím ESTILA


   


Naša stránka využíva pre správne poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory Cookies.

Ďalším pokračovaním v návšteve stránky súhlasíte s ich využívaním. Ďalšie podrobnosti