FB
Košík  

Žiadne produkty

0,00 € Poštovné
0,00 € Spolu

K POKLADNI

Provensálsky obdĺžnikový konferenčný stolík Frethune z masívu s naturálnou hnedou vrchnou doskou s troma zásuvkami 130cm

EM29294

Dizajnový konferenčný stolík Frethune v obdĺžnikovom provensálskom vyhotovení, je krásnym kúskom, prinášajúcim vzhľad francúzkeho vidieka priamo do vašej obývačky. V prvom rade sa konferenčný stolík Frethune môže pýšiť masívnou vrchnou doskou v orechovo hnedej farbe, ktorá disponuje prírodným vzhľadom s ryhami na svojom povrchu. Konferenčný stolík Frethune z bieleho masívu je taktiež obohatený aj o vnútorný úložný priestor chránený troma vertikálne vyrezávanými dvierkami s tmavo hnedými rukoväťami. Provensálsky stolík Frethune taktiež disponuje aj otvoreným úložným priestorom v podobe vyrezávanej spodnej poličky. Vďaka svojmu provensálskemu vyhotoveniu odporúčame kombinovať konferenčný stolík Frethune vo svetlých provensálsky a vidiecky zariadených obývačkách v kombinácií s masívnym nábytkom s prírodným vzhľadom. 

Dostupnosť do 2-6 týždňov

469,00 € s DPH

Podobný tovar v kategórií Konferenčné stolíky

Podobné produkty Obdĺžnikové konferenčné stolíky

►Konferenčné stolíky ►Vidiecky štýlový nábytok ►Provensálsky nábytok a francúzsky nábytok ►Obdĺžnikový ►S nožičkami ►So zásuvkami ►S úložným priestorom ►Biela ►Hnedá ►Drevo / Masív ►Obdĺžnikové konferenčné stolíkyNaša stránka využíva pre správne poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory Cookies.

Ďalším pokračovaním v návšteve stránky súhlasíte s ich využívaním. Ďalšie podrobnosti