FB
Košík  

Žiadne produkty

0,00 € Poštovné
0,00 € Spolu

K POKLADNI

Dizajnové moderné kreslo Pette s chrbtovou opierkou v okrúhlom tvare v čalúnení sivej farby a hnedými masívnymi nožičkami 85cm

EM29308

Jedinečné moderné kreslo Pette vás zaujme svojím útulným vzhľadom a čalúnením, ktoré vám ponúkne komfortné sedenie a príjemný dizajn, s ktorým si dotvoríte vašu obývačku. Kreslo Pette sa v prvom rade pýši tmavo sivým čalúnením z umelej ovčej srsti, čo dodá nadýchaný vzhľad kreslu. Chrbtová opierka kresla Pette sa nesie v oválnom tvare, pričom chrbtová opierka je v jednej línií s bočnými opierkami. Pohodlnosť kresla je dosiahnutá vďaka spomenutému čalúneniu, tvarovaným opierkam, a taktiež aj vďaka bohato polstrovanej a príjemnej sedacej časti. Sivé farba čalúnenia kresla Pette je doplnená štyrmi šikmými nožičkami z masívneho dreva orechovo hnedej farby. Vďaka svojmu farebnému vyhotoveniu odporúčame kombinovať moderné kreslo Pette v interiéroch s bielym a sivým nábytkom s prvkami orechovo hnedého masívu, a taktiež so svetlo zafarbenými sedačkami a taburetkami. 

Dostupnosť do 2-6 týždňov

1 109,00 € s DPH

Podobné produkty Kreslá

►Kreslá ►Moderný štýlový nábytok ►Oválny ►S nožičkami ►Čalúnený - Poťahová látka ►Sivá ►Drevo / Masív ►S opierkamiNaša stránka využíva pre správne poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory Cookies.

Ďalším pokračovaním v návšteve stránky súhlasíte s ich využívaním. Ďalšie podrobnosti