FB
Košík  

Žiadne produkty

0,00 € Poštovné
0,00 € Spolu

K POKLADNI

Ako si vyskladať postel

 

V našom regióne Európy býva zvykom kupovať celú posteľ s rámom , roštom prípadne zadným a predným čelom bez matraca. Skrátka kompletnú posteľ. 

V Španielsku väčšina ľudí kupuje spodok postele, na ktorý položí matrac a k tomu dokúpi zadné čelo.

Takýto spodok môže byť v podobe roštu v kovovom ráme na nožičkách, plastový či čalúnený základ postele, alebo diván s alebo bez úložného priestoru, pričom cena za takýto produkt nemusí presiahnuť 100 EUR.

Na našej stránke nájdete obe možnosti. Ponúkame aj postele komplet bez matraca ako aj časti postele ktoré je možné si vyskladať .Nepredávame však matrace, keďže považujeme slovenský trh s týmto sortimentom za dostatočne bohatý.

Ak potrebujete kúpiť aj matrac, poraďte sa s niektorým predajcov matracov aký by bol najvhodnejší na vami objednaný typ postele, roštu,  prípadne divánu či spodku postele, ktorý ste zakúpili alebo plánujete zakúpiť u nás.

Skladanie postele s rostom


Skladanie postele s divanom


Španielsky model, ktorý rozmerovo zodpovedá matracom predávaným na Slovensku považujeme za lacnejší a variabilnejší, keďže peniaze, ktoré by ste inak dali do celej postele môžete investovať do zadného čela postele, ktoré bude vzhľadom dominovať vašej spálni.

Ponúkame široký výber zadných čiel postelí, ktoré len postavíte ku stene a položíte diván s matracom pritlačením o stenu. Jednoducho, lacno a bez montáže.