FB
Košík  

Žiadne produkty

0,00 € Poštovné
0,00 € Spolu

K POKLADNI

Luxusný nábytok do jedálne

Široká ponuka jedinečného a luxusného nábytku do jedálne a kuchyne pre Vašu inšpiráciu. Nábytok do jedálne v našej ponuke je vyrobený najmä z masívneho dreva, ale nechýbajú ani nábytky do jedálne vyrobené zo skla, nábytok zo zrkadla a aj nábytky do jedálne vyrobené z kovu. Hektický život súčasnosti zabúda na dôležitosť stolovania a trávenie spoločných chvíľ pri večeriach, či nedeľných rodinných obedoch. Myslite aj na výnimočné príležitosti ako oslavy či Vianoce, a ak máte viac miesta, využite ho, lebo nikdy neviete, kto si prisadne k vášmu stolu. V tejto kategórií je zaradený aj barový nábytok.

Jedáleň je spravidla hneď po obývačke druhým spoločenským centrom domácnosti. Býva riešená aj ako samostatná miestnosť, ale veľmi často ju môžeme vidieť prepojenú s kuchyňou alebo obývačkou. Čo sa však týka zariadenia, to zostáva vo všetkých prípadoch zhruba rovnaké.

Okrem štýlového zaradenia je pri kúpe nábytku do jedálne potrebné zvážiť najmä to, aký veľký je váš interiér a koľko odkladacieho priestoru budete potrebovať. Chcete svoju jedáleň pojať čisto a minimalisticky, alebo ste zberateľom kvalitného porcelánu či originálnych dekorácii, ktoré chcete vašim hosťom vystaviť na oči? Máte veľkú rodinu a často vítate početné návštevy, ktorým musíte poskytnúť dostatok priestoru pri servírovaní jedál, alebo naopak vašu domácnosť obvykle neobýva veľký počet ľudí? Najmä toto sú veci, od ktorých závisí či sa vo vašej jedálni budete cítiť komfortne.

Základom každej jedálne bez ohľadu na štýl a počet ľudí v domácnosti je však jedálenský stôl. Pokiaľ vaša domácnosť neposkytuje dostatok priestoru, alebo väčšie návštevy vítate iba zriedkavo, skvelou voľbou pre vás môže bude rozkladací jedálenský stôl. Ak vám to však priestor dovoľuje, na rozmeroch stola nešetrite. Naša ponuka luxusných jedálenských stolov zahŕňa širokú škálu štýlov, z ktorých si vyberie svojho favorita takmer každý. Pre fanúšikov moderného dizajnu ponúkame kúsky v minimalistických ale aj neobvyklých, moderných prevedeniach. Či už preferujete čisté, lakované a sklené povrchy alebo vášmu zraku viac lahodí vzhľad prírodného dreva, určite si prídete na svoje. Zaujímavý prvok vašej jedálni dodajú napríklad štýlové industriálne jedálenské stoly. Ak naopak preferujete klasiku, poobzerajte sa po širokej ponuke štýlových, rustikálnych, vidieckych alebo svetlých provensálskych stolov vyrobených z kvalitného, masívneho dreva. Nebojte sa pri nich ani okrúhlych a oválnych tvarov, ktoré vášmu priestoru obzvlášť pridajú na elegantnom a štýlovom dojme.

Kúskami, ktoré pridajú každej jedálni na štýlovom dojme a zároveň ich oceníte aj z praktického hľadiska sú štýlové a priestranné príborníky alebo vitríny. Tie v našej ponuke taktiež nájdete prevedené v každom štýle. Milovníkov dobrého vína zaujmú predovšetkým luxusné príborníky a vitríny spojené s malými vinotékami.

Nesmieme však zabudnúť na osobitú kategóriu, ktorou je luxusný barový nábytok. Aj keď je stále skôr súčasťou barov a reštaurácií, svoje miesto si už čoraz častejšie nachádza aj v bežných domácnostiach, kde dokáže vytvoriť naozaj príjemnú a autentickú barovú atmosféru. Ak teda patríte k tým, ktorí si radi posedia a vychutnajú dobré jedlo či drink v barovom prostredí, a zároveň vám váš priestor umožňuje doplniť ho o barové zariadenie, jeho kúpa bude pre vás prínosnou a vy sa vo vašej domácnosti budete zaručene cítiť príjemnejšie. Barový nábytok zahŕňa viacero typov zariadenia od barových stoličiek až po veľké barové steny, vitríny a pulty s úložným priestorom. V našej ponuke nájdete najmä množstvo barových stoličiek od klasických cez retro až po moderné, industriálne ladené kúsky. Je len na vás či uprednostníte neprehliadnuteľný dizajn moderných, kovových konštrukcií, alebo dáte prednosť komfortu v podobe čalúnených modelov. K dispozícii máme taktiež širokú škálu barových stolov a pultov, z ktorých si vyberú milovníci klasiky ale aj jedinečného a originálneho dizajnu. Ak však chcete vášmu priestoru dodať absolútne autentickú barovú atmosféru, netreba zabudnúť ani na veľké barové steny a vitríny, ktoré u nás nájdete v luxusných prevedeniach vyrobené z tých najkvalitnejších materiálov.

Ďalej v našej bohatej ponuke luxusného nábytku do jedálne môžete samozrejme nájsť ďalšie kúsky ako štýlové jedálenské stoličky či iné kuchynské a jedálenské doplnky, ktoré z vášho priestoru spravia príjemnejšie miesto.

Zjednodušenie zariaďovania jedálne ponúka kúpa hotovej jedálenskej zostavy v jednotnom štýle. Výhodou luxusných jedálenských zostáv z našej ponuky je možnosť zakúpiť jednotlivé kúsky samostatne a v mnohých prípadoch aj ich prevedenie do požadovaných rozmerov či materiálov podľa vašej požiadavky.

Veríme, že vás naša ponuka luxusného nábytku do jedálne zaujme a inšpiruje. V prípade akýchkoľvek nejasností a otázok nás neváhajte kontaktovať, alebo sa zastavte v našom bratislavskom showroome kde vám ochotne poradíme.