FB
Košík  

Žiadne produkty

0,00 € Poštovné
0,00 € Spolu

K POKLADNI

Luxusný nábytok do spálne

Široká a jedinečná ponuka štýlového a luxusného nábytku do spálne. Nechajte sa inšpirovať ponukou luxusných postelí, štýlových komôd, roštov a ďalších doplnkov do spální v rôznych štýloch ako napríklad v provensálskom štýle ale aj v rustikálnom a vidieckom štýle

Určite výber nábytku do spálne nepodceňujte, keďže v spálni prežijete až tretinu života strávenú spánkom. A tú treba obohatiť aj príjemným pohľadom na okolie kde spíme. Spálňa môže byť aj praktickým miestom s peknými kusmi nábytku. V našej ponuke nájdete aj skrine či komody, ale dávame dôraz aj na  "čelá postelí" kde si môžete zakúpiť dominantný prvok vašej spálne v podobe zadného čela a skombinovať ho s roštom alebo divánom a takto si vyskladať jednoduchú posteľ za prijateľnú cenu. Neviete ako na to? Pozrite a kliknite na odkaz: "ako si vyskladať posteľ". 

Spálňa je v našom domove centrom relaxu a odpočinku, v ktorom strávime obrovskú časť svojho života. Preto by mala pôsobiť predovšetkým pokojným, čistým a útulným dojmom.

Ústrednou časťou každej spálne je posteľ. Tá by mala byť nielen štýlová a priestranná, ale predovšetkým kvalitná. Na posteli naozaj netreba šetriť. Pokiaľ vám to rozpočet dovoľuje, uprednostnite čo najkvalitnejší materiál a prevedenie. Odmenou vám bude nielen väčšie pohodlie a kvalitnejší odpočinok, ale aj dlhá životnosť a stabilita.

V našej ponuke nájdete širokú škálu luxusných a kvalitných postelí, ktorých rozmery si môžete navoliť podľa vašich požiadaviek. Štýlovou klasikou, ktorá v priestore navodí príjemnú a útulnú atmosféru sú masívne, drevené postele v rustikálnom štýle. Podobný efekt dosiahnete taktiež aj s elegantnými kúskami vo vidieckom alebo provensálskom štýle, ktoré svojimi jemnými odtieňmi priestor zároveň presvetlia a opticky zväčšia.

Ak však preferujete moderný štýl, ideálnou voľbou pre vás budú hlavne luxusné, čalúnené postele, ktoré okrem zvýšeného pohodlia poskytujú aj dlhú životnosť v podobe kvalitných a odolných materiálov. Pre milovníkov neprehliadnuteľného a jedinečného dizajnu dávame do pozornosti predovšetkým exkluzívne zrkadlové postele a tiež postele z kolekcie luxusného nábytku Candle, ktoré sú určené pre tých najnáročnejších exkluzívnych klientov.

V našej ponuke však nájdete aj samostatné, jedinečné čelá postelí, ktorými môžete doplniť postele v jednoduchom dizajne a spraviť z nich tak štýlové a neprehliadnuteľné kúsky. Posteľ treba samozrejme doplniť vhodným nočným stolíkom, ktorých v našej ponuke nájdete takisto veľké množstvo.

Druhou podstatnou časťou zariadenia každej spálne sú úložné priestory. Veľké množstvo domácností nedisponuje samostatným šatníkovým priestorom a tak voľba úložného priestoru najčastejšie padne na priestory spálne. V našej ponuke ponúkame riešenia v podobe množstva vysokých či klasických komôd a štýlových šatníkových skríň v každom štýle. Vyberiete si či už preferujete moderné alebo klasické kúsky.

Netreba zabudnúť ani na kategóriu toaletných stolíkov. Tie v dnešnej dobe neodmysliteľne patria do spálne každej modernej ženy ale aj muža. Okrem toho že slúžia ako praktický pomocník pri úprave vašej vizáže, sú taktiež štýlovým doplnkom, ktorý dokáže miestnosti dodať nádych luxusu. Pri výbere vášho toaletného stolíka určite netreba zabudnúť na luxusné či dizajnové zrkadlo, bez ktorého si len ťažko vieme predstaviť úpravu svojho zovňajšku.

V našej kategórii dizajnových a luxusných toaletných stolíkov nájdete stolíky rozličných tvarov, farieb a veľkostí. Fanúšikovia klasiky a elegancie si svojho favorita určite vyberú v množstve štýlových stolíkov v provensálskom, vidieckom alebo vintage štýle. Na svoje si však prídu aj fanúšikovia moderného štýlu, pre ktorých máme pripravené množstvo originálnych, dizajnových kúskov. Či už preferujete modernú klasiku v podobe čistých a minimalistických tvarov, alebo dávate prednosť luxusným, neprehliadnuteľným kúskom z prvotriednych materiálov, veríme že v našej ponuke nájdete práve to, čo hľadáte.

V prípade akýchkoľvek nejasností a otázok nás neváhajte kontaktovať, alebo sa zastavte v našom showroome, kde vám ochotne ukážeme vzorkovníky materiálov, poradíme a pomôžeme pri výbere toho správneho zariadenia.