FB
Košík  

Žiadne produkty

0,00 € Poštovné
0,00 € Spolu

K POKLADNI

Luxusné jedálenské zostavy

Štýlové a luxusné jedálenské zostavy z našej ponuky na inšpiráciu. Nábytok do jedálne je vyrobený prevažne z masívneho dreva a dodá Vašej jedálni jedinečný vzhľad. Jedálenská zostava ponúka všetok nábytok potrebný pre zariadenie vašej jedálne v jednotnom štýle. Nesmiernou výhodou kúpy celej zostavy je urýchlenie a hlavne zjednodušenie zariaďovania vášho interiéru, čo oceníte najmä ak si nie ste istí, či k sebe dokážete jednotlivo zladiť všetky potrebné kúsky.

Okrem štýlového zaradenia je pri kúpe jedálenskej zostavy potrebné zvážiť najmä to, aký veľký je váš interiér a koľko odkladacieho priestoru budete potrebovať. Chcete svoju jedáleň pojať čisto a minimalisticky, alebo ste zberateľom kvalitného porcelánu či originálnych dekorácii, ktoré chcete vašim hosťom vystaviť na oči? Máte veľkú rodinu a často vítate početné návštevy, ktorým musíte poskytnúť dostatok priestoru pri servírovaní jedál, alebo naopak vašu domácnosť obvykle neobýva veľký počet ľudí? Najmä toto sú veci, od ktorých závisí či sa vo vašej jedálne budete cítiť komfortne.

V našej ponuke nájdete množstvo kvalitných a luxusných jedálenských zostáv, z ktorých si vyberú fanúšikovia klasiky ale aj moderného štýlu. K dispozícii sú u nás elegantné, klasické jedálenské zostavy v rustikálnom alebo koloniálnom štýle, ale taktiež súčasnejšie kúsky inšpirované napríklad obľúbeným, industriálnym štýlom. Nesmieme zabudnúť ani na štýlové provensálsky a vidiecky ladené jedálenské zostavy, ktoré vyhovejú všetkým milovníkom útulných priestorov v jemných farebných tónoch.

Pokiaľ ste však kreatívny človek a chcete jednotlivé kúsky kombinovať, alebo vás len jednoducho niektorý z nich zaujal a chceli by ste ním doplniť interiér svojej jedálne, je samozrejme možné zakúpiť každý kus samostatne.

V ponuke máme nábytok jedálenských zostáv a nábytok jedálenských súprav v rôznych cenových úrovniach, z ktorých vieme uspokojiť aj najnáročnejších zákazníkov. Neváhajte sa inšpirovať našou širokou ponukou a vyberte si svoj jedálenský nábytok bez kompromisu. V ponuke máme širokú škálu jedálenských príborníkov, jedálenských stolov a jedálenských stoličiek. Jedálenskú zostavu nemusíte objednávať celú naraz - je možné objednať aj jej jednotlivé jedálenské nábytky samostatne.

V prípade, že vás zaujala ponuka našich luxusných jedálenských zostáv a nie ste si niečím istí, neváhajte nás kontaktovať prostredníctvom emailu či mobilu alebo navštívte náš showroom, kde vám ochotne ukážeme vzorkovníky materiálov a pomôžeme s výberom vášho zariadenia.