FB
Košík  

Žiadne produkty

0,00 € Poštovné
0,00 € Spolu

K POKLADNI

Luxusné leňošky a pohovky

Luxusné a dizajnové pohovky a leňošky predstavujú menšie miesta na sedenie, ktoré slúžia hlavne na odpočívanie po náročnom dni v práci alebo na čítanie knihy. Vhodné sú do rôznych miestnosti vašich domov, ako napríklad pohovka do obývačky, pohovky do spálni.

Luxusné a dizajnové pohovky a leňošky či divány obvykle predstavujú menšie miesta na sedenie, ktoré slúžia hlavne na odpočívanie po náročnom dni v práci alebo na čítanie knihy. Môžu však byť použité aj ako klasické sedačky do obývacej miestnosti. Nakoľko teda ide primárne o miesto oddychu ale aj spoločenských stretnutí, výber správnej pohovky alebo divánu je mimoriadne dôležitý a odvíja sa nielen od parametrov miestnosti, ale aj od štýlových požiadaviek a materiálov, ktoré musia byť nielen komfortné, ale aj kvalitné a odolné.

Čo sa týka voľby materiálu, z hľadiska odolnosti, praktickosti a ľahkej údržby je skvelou voľbou koža, ktorá zároveň vzbudzuje štýlový a luxusný dojem. Textilné materiály sú na druhú stranu náročnejšie na údržbu a náchylnejšie na poškodenie, no ich nesporným pozitívom býva pre mnohých väčší komfort a priedušnosť materiálu, čo oceníte najmä počas horúcich dní.

V našej ponuke nájdete množstvo luxusných a dizajnových leňošiek, pohoviek a divánov najvyššej kvality, ktoré uspokoja aj tých najnáročnejších zákazníkov. Či už preferujete moderný a jednoduchý dizajn, alebo ste zástancom elegantných, klasických tvarov a dekorácií, určite si medzi našimi pohovkami a divánmi nájdete model blízky vášmu vkusu. Čo sa týka poťahov a čalúnenia, na svoje si prídu klienti s výnimočným a svojským vkusom, ale aj fanúšikovia decentných farieb a vzorov. V našom showroome je vám k dispozícií kompletný katalóg vzoriek textílií a kože, z ktorých môžu byť vyrobené čalúnené prvky.

Skvelou voľbou pre vašu domácnosť môže byť napríklad jedna z leňošiek v štýle Chesterfield. Tie sú výnimočné svojim elegantným a klasickým dizajnom, ktorý však zapadne do klasicky, ale aj moderne zariadených priestorov.

Pokiaľ vás naša ponuka luxusných pohoviek a leňošiek zaujala, no máte nejaké otázky, neváhajte nás kontaktovať emailom alebo telefonicky, alebo navštívte náš showroom, kde vám ochotne ukážeme vzorkovníky materiálov, poradíme a pomôžeme pri výbere toho správneho kúsku do vášho interiéru.