FB
Košík  

Žiadne produkty

0,00 € Poštovné
0,00 € Spolu

K POKLADNI

Luxusné kožené sedačky, kreslá a nábytok

Hľadáte luxusné koženú sedačku či kožené kreslo? Potom ste na správnom mieste.

Kategória kožených sedačiek predstavuje to najlepšie z najlepšieho. Nájdete tu od kožených taburetov, cez kožené lavice a kožené kreslá aj tie najlepšie kožené sedačky anglického štýlu sedenia.

Kožené sedacie súpravy tejto kategórie sú ručne vyrábané z prvotriednej talianskej býčej kože v kombinácii s masívnym dreveným základom. Kombináciou kože s masívom naši výrobcovia dosahujú ojedinelých výsledkov v podobe unikátnych kožených produktov.

V čom tkvie jedinečnosť kožených sedačiek a kožených kresiel? Štýl anglického koženého sedenie má dlhú históriu a v jej priebehu bolo viacmenej zasadené už do každého štýlu. Jedinečnosť kožených sedačiek môžeme pozorovať na ich univerzálnosti, teda možnosti zakomponovať ich do interiérov všetkých možných štýlov - viete si predstaviť industriálny loft bez prešívaného koženého kresla? Alebo rustikálne ladenú pánsku pracovňu bez koženej sedačky pre návštevy? Nesmieme taktiež zabudnúť na vhodnosť kožených kresiel kombinovaných s hrubou tkaninou do koloniálnych interiérov.

 Naša stránka využíva pre správne poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory Cookies.

Ďalším pokračovaním v návšteve stránky súhlasíte s ich využívaním. Ďalšie podrobnosti