FB
Košík  

Žiadne produkty

0,00 € Poštovné
0,00 € Spolu

K POKLADNI

Luxusné kožené sedačky, kreslá a nábytok

Hľadáte luxusné koženú sedačku či kožené kreslo? Potom ste na správnom mieste.

Kategória kožených sedačiek predstavuje to najlepšie z najlepšieho. Nájdete tu od kožených taburetov, cez kožené lavice a kožené kreslá aj tie najlepšie kožené sedačky anglického štýlu sedenia.

Kožené sedacie súpravy tejto kategórie sú ručne vyrábané z prvotriednej talianskej býčej kože v kombinácii s masívnym dreveným základom. Kombináciou kože s masívom naši výrobcovia dosahujú ojedinelých výsledkov v podobe unikátnych kožených produktov.

V čom tkvie jedinečnosť kožených sedačiek a kožených kresiel? Štýl anglického koženého sedenie má dlhú históriu a v jej priebehu bolo viacmenej zasadené už do každého štýlu. Jedinečnosť kožených sedačiek môžeme pozorovať na ich univerzálnosti, teda možnosti zakomponovať ich do interiérov všetkých možných štýlov - viete si predstaviť industriálny loft bez prešívaného koženého kresla? Alebo rustikálne ladenú pánsku pracovňu bez koženej sedačky pre návštevy? Nesmieme taktiež zabudnúť na vhodnosť kožených kresiel kombinovaných s hrubou tkaninou do koloniálnych interiérov.

Doprava zdarma

Doprava zdarma

Doprava zdarma

Doprava zdarma

Doprava zdarma

Doprava zdarma

Doprava zdarma

Doprava zdarma

Doprava zdarma

Doprava zdarma

Doprava zdarmaNaša stránka využíva pre správne poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory Cookies.

Ďalším pokračovaním v návšteve stránky súhlasíte s ich využívaním. Ďalšie podrobnosti