FB
Košík  

Žiadne produkty

0,00 € Poštovné
0,00 € Spolu

K POKLADNI

Luxusný nábytok do predsiene

Široká ponuka luxusného a štýlového nábytku do predsiene, ktorá Vás určite osloví. Vaša predsieň môže byť zariadená luxusným nábytkom v modernom štýle, ale aj nábytkom v zostarnutom vintage štýle, nábytkom vo vidieckom štýle, ale aj nábytkom v provensálskom štýle.

Predsieň je komplikované miesto našich príbytkov kde je obtiažne vybrať vhodný typ nábytku či bytového doplnku. Určite si prezrite ponuku našich konzol v kategórii "konzoly" ak skúsite k tomu nejaký správny vešiak v kategórií "vešiaky", tak vaša chodba dostane to čo potrebuje. Každá predsieň nájde miesto pre praktickú a štýlovú lavicu do predsiene.

Predsieň je prvou miestnosťou, do ktorej vkročíte vy a vaši hostia pri návšteve vašej domácnosti. Preto by mala zanechať príjemný prvý dojem a najmä štýlovo ladiť s ostatnými spoločenskými miestnosťami, v ktorých sa stretávajú vaši hostia a rodina.

V našej ponuke môžete nájsť širokú škálu predsieňového nábytku v klasickom rustikálnom alebo vidieckom štýle, ale taktiež moderné, dizajnové kúsky v industriálnom alebo retro štýle. Milovníci jedinečných a svojsky zariadených domácností si môžu vybrať napríklad z ponuky jedinečného, koloniálneho nábytku s exotickým nádychom, alebo spomedzi luxusných a neprehliadnuteľných kúskov v štýle art-deco.

Do predsiene nepatria iba vešiaky a skrinky na topánky, ale aj ďalšie praktické doplnky, ako napríklad príručné stolíky, konzoly, komody, zrkadlá a pohodlné kreslá, lavice alebo drobné taburetky, ktoré sú vždy praktickým a vďačným pomocníkom.

Všetko však závisí od samotného priestoru. Priestor predsiene by nemal už len so samotným nábytkom vyzerať preplnený, nakoľko v zimných mesiacoch býva navyše zaplnený množstvom kabátov, búnd, teplých topánok a čižiem. Pokiaľ vám to však rozmery miestnosti dovoľujú, nešetrite na úložnom priestore. Pútavým kúskom, ktorým možno doplniť priestrannejšiu predsieň môže byť napríklad štýlová a pohodlná lavica, ktorú oceníte najmä pri väčšej návšteve, alebo po príchode z dlhej cesty. Ak chcete vašu predsieň zariadiť rýchlo a v jednotnom štýle, odporúčame sa poobzerať po ponuke chodbových zostáv, v ktorej si prídu na svoje fanúšikovia klasiky, ale aj moderného štýlu.

Ak ste majiteľom menšieho priestoru, dávame v kategórii chodbových zostáv do pozornosti najmä spojené chodbové steny, ktoré v sebe obvykle spájajú vešiaky s praktickými priestormi pre topánky a doplnky a často obsahujú aj veľké zrkadlo. V našej ponuke môžete nájsť najmä klasické a elegantné steny v provensálskom, rustikálnom alebo vintage štýle.