FB
Košík  

Žiadne produkty

0,00 € Poštovné
0,00 € Spolu

K POKLADNI

Či už sa orientujete vo svete interiérového dizajnu viac alebo menej, zariaďovanie či výber toho správneho štýlu môže dať niekedy zabrať. Dnes existuje veľké množstvo štýlov, pričom každý má svoje špecifické charakteristcké znaky, ktoré sa však často len mierne odlišujú od iného, príbuzného štýlu. Vybrať ten správny štýl pre váš interiér, či ho správne určiť, môže teda pre mnohých predstavovať problém či stres. V tomto článku vám priblížime nieko
Hľadáte nápady na kreatívnu a estetickú veľkonočnú výzdobu? Centrom sviatkov jari sa v mnohých domácnostiach stáva jedálenský stôl, a to predovšetkým vďaka tradícii navštevovania rodín a priateľov a ponúkania chutných jedál či zákuskov. Jedálenský stôl sa tak stáva epicentrom diania, a ak si chcete vašich hostí uctiť a vyčariť im úsmev na tvári, nevynechajte pri slávnostnom obede priestor na vkusné ozdobenie stola!
Máte radi vzorované čalúnenia? Rôzne dekoratívne potlače boli populárne najmä v minulosti, no vo veľkom sa využívajú aj dnes pri zariaďovaní klasických, ale i moderných interiérov. Viete však, k akým štýlom rôzne vzory látok prislúchajú, k čomu sa hodia a najmä, ako ich pomenovať? V tomto článku nájdete informácie o tých najpopulárnejších motívoch čalúnení!
Chcete osláviť Valentín, avšak preferujete pohodlie domova pred drahými, preplnenými reštauráciami? S našimi tipmi si aj doma môžete vytvoriť tú pravú slávnostnú atmosféru! Stačí len trochu kreativity a zopár dizajnových kúskov, a dokonalá valentínska romantika sa môže začať!
Hľadáte jedálenský stôl či jedálenské stoličky v provensálskom štýle? Tu sú naše tipy ako vybrať nábytok do provensálskej jedálne.
Inšpirutje sa dôvodmi, prečo je chesterfield sedačka kráľovná medzi sedačkami.
Inšpirácia pre zariadenie bývania luxusným nábytkom
Viete, ako zariadiť spálňu v klasickom štýle? Tu je niekoľko jednoduchých pravidiel, ktoré vám pomôžu premeniť akúkoľvek spálňu na klasický interiér.
Ak uvažujete o kúpe koženého kresla či iného koženého nábytku tento článok je práve pre vás.
Showing 1 to 10 of 55 (1 Pages)


Naša stránka využíva pre správne poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory Cookies.

Ďalším pokračovaním v návšteve stránky súhlasíte s ich využívaním. Ďalšie podrobnosti