FB
Košík  

Žiadne produkty

0,00 € Poštovné
0,00 € Spolu

K POKLADNI

Prestížny výrobca nábytku Vical Home predstavil svoje najnovšie trendy na veľtrhu interiérového dizajnu Habitat 2023 vo Valencii.
Tretí septembrový týždeň sa vo Valencii konal veľtrh nábytku Feria Habitat Valencia.
Ak milujete jeseň a túžite si v toto ročné obodbie spríjemniť a zútulniť váš interiér, ste na správnom mieste! V tomto článku vám prinášame tipy a rady na jednoduché a efektívne spôsoby, ako si nádhernú jesennú atmosféru vytvoriť aj vo svojom domove.
Ako to dopadne, keď sa spojí japonská tradícia a súčasný dizajn? Skvelo! Presne to ukazuje nová kolekcia od japonskej spoločnosti Ritzwell.
Ekologický prístup je v dnešnej dobe kľúčový a dosiahnuteľný. Potvrdzuje to najmä aj významný certifikát pre výrobcu postelí Vispring.
Keď dizajn vytvorí až úplne nový životný štýl! Príkladom toho je jedinečná španielska stolička od spoločnosti Fredericia!
Ekologický a udržateľný prístup neznamená hneď konflikt v rámci kvality, už to zďaleka nepredstavuje akýsi kompromis. Poľská spoločnosť Artu je toho dôkazom.
Boucle alebo buklé je pojem, ktorý sa v posledných rokoch čoraz viac vracia do módy. Pochádza z francúzskeho slova bouclé, čo v doslovnom preklade znamená stočený, zatočený. Takéto tkatiny sa vyznačujú svojou jemnosťou, mäkkosťou a vlneným vzhľadom, vďaka čomu sa stali populárnymi predovšetkým v odevnom priemysle a nábytkovom dizajne. Trend buklé si ľahko zamilujete nielen na pohľad, ale aj na dotyk!
Či už sa orientujete vo svete interiérového dizajnu viac alebo menej, zariaďovanie či výber toho správneho štýlu môže dať niekedy zabrať. Dnes existuje veľké množstvo štýlov, pričom každý má svoje špecifické charakteristcké znaky, ktoré sa však často len mierne odlišujú od iného, príbuzného štýlu. Vybrať ten správny štýl pre váš interiér, či ho správne určiť, môže teda pre mnohých predstavovať problém či stres. V tomto článku vám priblížime nieko
Hľadáte nápady na kreatívnu a estetickú veľkonočnú výzdobu? Centrom sviatkov jari sa v mnohých domácnostiach stáva jedálenský stôl, a to predovšetkým vďaka tradícii navštevovania rodín a priateľov a ponúkania chutných jedál či zákuskov. Jedálenský stôl sa tak stáva epicentrom diania, a ak si chcete vašich hostí uctiť a vyčariť im úsmev na tvári, nevynechajte pri slávnostnom obede priestor na vkusné ozdobenie stola!
Showing 1 to 10 of 63 (1 Pages)


Naša stránka využíva pre správne poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory Cookies.

Ďalším pokračovaním v návšteve stránky súhlasíte s ich využívaním. Ďalšie podrobnosti