FB
Košík  

Žiadne produkty

0,00 € Poštovné
0,00 € Spolu

K POKLADNI

Zistite, ako si vybrať najvhodnejšiu taburetku do vášho domova a nechajte sa inšpirovať širokými možnosťami využitia tohto multifunkčného nábytku.
Výber správneho kresla je dôležitým procesom pri zariaďovaní obytného priestoru. Či už hľadáte kreslo na pohodlné posedenie pri dobrej knihe, večery v kruhu rodiny a priateľov alebo na dlhé hodiny strávené pri práci, dobre navrhnuté a pohodlné kreslo dodá vašej obývačke či pracovni funkčnosť aj estetický vzhľad. V tomto článku si predstavíme niekoľko najznámejších typov kresiel aj s niekoľkými typmi užitočnými pri vašom výbere!
Túžite si vo svojej jedálni vytvoriť tú pravú sviatočnú atmosféru na zimu, no neviete ako na to? Nepáčia sa vám typické gýčové vianočné ozdoby, ktoré možno nájsť v obchodoch, ale ste skôr zástancom elegantných a kvalitných kúskov? Ak hľadáte tipy na vytvorenie dokonalej vianočnej atmosféry vo vašom interiéri, ste na správnom mieste. V tomto článku si predstavíme niekoľko možností, ako si vašu jedáleň zútulniť a vyčatiť v nej sviatočný nádych!
Prestížny výrobca nábytku Vical Home predstavil svoje najnovšie trendy na veľtrhu interiérového dizajnu Habitat 2023 vo Valencii.
Tretí septembrový týždeň sa vo Valencii konal veľtrh nábytku Feria Habitat Valencia.
Ak milujete jeseň a túžite si v toto ročné obodbie spríjemniť a zútulniť váš interiér, ste na správnom mieste! V tomto článku vám prinášame tipy a rady na jednoduché a efektívne spôsoby, ako si nádhernú jesennú atmosféru vytvoriť aj vo svojom domove.
Ako to dopadne, keď sa spojí japonská tradícia a súčasný dizajn? Skvelo! Presne to ukazuje nová kolekcia od japonskej spoločnosti Ritzwell.
Ekologický prístup je v dnešnej dobe kľúčový a dosiahnuteľný. Potvrdzuje to najmä aj významný certifikát pre výrobcu postelí Vispring.
Keď dizajn vytvorí až úplne nový životný štýl! Príkladom toho je jedinečná španielska stolička od spoločnosti Fredericia!
Ekologický a udržateľný prístup neznamená hneď konflikt v rámci kvality, už to zďaleka nepredstavuje akýsi kompromis. Poľská spoločnosť Artu je toho dôkazom.
Showing 1 to 10 of 66 (1 Pages)


Naša stránka využíva pre správne poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory Cookies.

Ďalším pokračovaním v návšteve stránky súhlasíte s ich využívaním. Ďalšie podrobnosti