FB
Košík  

Žiadne produkty

0,00 € Poštovné
0,00 € Spolu

K POKLADNI

Jedálenské stoly

Jedálenské stoly

Dizajnový jedálenský stôl patrí k neodmysliteľnej výbave každej jedálne. Pri výbere jedálenského stola je potrebné zohľadniť rôzne aspekty. Jedným z nich je počet osôb ktoré majú za jedálenským stolom byť pohodlne usadené. Okrúhle jedálenské stoly a štvorcové jedálenské stoly sú odporúčané pre usadenie do 4 osôb. Pre väčší počet osôb zvážte výber rozkladacie jedálenské stoly, ktoré sú praktické hlavne v prípade menších priestorov jedálne alebo aj oválne jedálenské stoly

Ďalším dôležitým faktorom je výber jedálenského stola a celej jedálne podľa preferovaného štýlu. Milovníci klasického rustikálneho štýlu môžu zvážiť výber rustikálneho jedálenského stola s rôznymi tvarmi a pre romanticky orientovaných ľudí je k dispozícii široká ponuka provensálskych jedálenských stolov. Medzi ďalšie obľúbené štýly sú v ponuke aj industriálne jedálenské stoly, vintage jedálenské stoly a aj jedálenské stoly v retro štýle pre retro jedálne a aj luxusné art-deco jedálenské stoly. Veľmi obľúbené sú moderné jedálenské stoly ale aj vidiecke jedálenské stoly do vidiecky ladených jedálni.

Veľmi dôležitým aspektom je materiál, z ktorého je jedálenský stôl vyrobený. Jedálenské stoly z masívneho dreva majú na povrchu zachovanú štruktúru dreva vďaka jemnému a precíznemu opracovaniu. Do jedálne takéto stoly prinášajú nádych prírody. Jedálenské stoly našej ponuky sú vyrobené prevažne z masívneho dreva prípadne masívneho exotického dreva palisader, mindi alebo pawlovnia, ktoré dodajú Vašej jedálni jedinečný vzhľad. Tak isto pre moderne ladených ľudí ponúkame jedálenské stoly a stoly do kuchyne vyrobené z kovu - kovové jedálenské stoly a zo skla - sklenené jedálenské stoly alebo aj stoly vyrobené z kvalitnej MDF s vysokou hustotou a leskom - lesklé jedálenské stoly. Zaujímavé do jedálni v modernom štýle sú aj lesklé alebo sklenené jedálenské stoly.

Dôležité je pri výbere jedálenského stola prispôsobiť jeho farbu k ostatnej výbave v jedálni či kuchyni. V prípade výberu jedálenského stola v neutrálnych farbách sa asi nič nepokazí. Biele jedálenské stoly sú vhodné do svetlých jedálni. Drevené hnedé jedálenské stoly zase viac do vidiecky ladených jedálni. V našej ponuke nájdete aj kompletné kolekcie nábytku, kde k jedálenskému stolu výrobca ponúka aj jedálenské stoličky a aj príborníky, vitríny a kredence. Vybavenie jedálne nábytkom z jednej kolekcie je vždy veľmi krásnou a obľúbenou luxusnou záležitosťou.

Jedálenský stôl je dôležitým a dominantným prvkom každej domácnosti – či už ho umiestnite do kuchyne, samostatnej jedálne alebo obývačky. Je miestom kde sa chodíme nielen najesť, ale aj stretnúť s rodinou a priateľmi, preto je okrem jeho vzhľadu dôležité najmä to, aby vám a vašim hosťom poskytol komfort a dostatok priestoru.

Obdĺžnikové jedálenské stoly
Obdĺžnikové jedálenské stoly
Okrúhle jedálenské stoly
Okrúhle jedálenské stoly
Štvorcové jedálenské stoly
Štvorcové jedálenské stoly
Oválne jedálenské stoly
Oválne jedálenské stoly

Zľava -9 %

Zľava -9 %Naša stránka využíva pre správne poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory Cookies.

Ďalším pokračovaním v návšteve stránky súhlasíte s ich využívaním. Ďalšie podrobnosti