FB
Košík  

Žiadne produkty

0,00 € Poštovné
0,00 € Spolu

K POKLADNI

Luxusný dizajnový nábytok

Dizajnový nábytok ktorý vás určite osloví. Pomocou dizajnového nábytku v skvelom dizajne dosiahnete moderný a dizajnový efekt vo vašom interiéri. Miestnosti zariadené dizajnovým nábytkom sú nadčasové a majú svoju nezameniteľnú atmosféru.

Dizajnový nábytok je vyrobený z masívneho dreva v kombinácii s kovom či sklom alebo umelou hmotou. Elegantne môže byť doplnený ekokožou či kvalitným poťahom z mikrovlákna. Pre dizajnový nábytok v modernom štýle nie je výnimočné použitie MDF pre dosiahnutie dokonale rovného a hladkého povrchu s pravouhlými tvarmi a hranami.

Naša ponuka dizajnového nábytku ponúka jedinečné kúsky. V obývačke odporúčame umiestniť dizajnový  konferenčný stolík spolu s dizajnovou sedačkou či leňoškou. Do jedálni máme v ponuke dizajnové jedálenské zostavy, jedálenské stoly a jedálenské stoličky. Pre získanie priestoru na odkladanie riadu či príborov sa dá využiť dizajnový príborník. V dnešnej dobe nie je výnimočným doplnenie jedálne kvalitnou jedálenskou vitrínou. Dizajnovo ladená spálňa sa nezaobíde bez dizajnovej komody či nočného stolíka a samozrejme dizajnovej postele či váľandy. V moderných priestranných domoch určite nezabudnite na v dnešnej dobe modernú dizajnovú leňošku. Pri výbere leňošky nezabúdajte na svojho partnera či partnerku. Nie je zriedkavý fakt, že v jednom dome má každý z páru svoju dizajnovú leňošku na to pravé leňošenie a odpočinok pri televízore či zaujímavej knihe.

Veľmi dôležitým prvkom dotvárajúceho atmosféru v miestnosti sú dizajnové dekorácie a dizajnové lampy, ktoré svojim svetelným kužeľom dokážu aj v miestnosti so strohým zariadením vyčarovať príjemnú, romantickú atmosféru. Tak isto je možné dizajnovo zariadiť predsieň či kúpeľňu alebo aj ďalšie miestnosti vášho bývania, kde sa budete následne veľmi dobre cítiť a radi vracať. Ako vám tak aj vašim návštevám bude dizajnovo zariadený priestor pripadať veľmi dobre a bude vo vás vyvolávať príjemné pocity, vďaka ktorým sa každý bude k vám na návštevu tešiť.

 

Zľava -13 %

Zľava -13 %

Zľava -13 %

Zľava -13 %

kolekcia zákazkový nábytok

Dizajnová stolička Scandinavia zamat - zelená, modrá, ružová

od 65,25 € 75,00 €

Zľava -13 %


Dizajnová štýlová taburetka

82,04 € 94,30 €

Zľava -13 %

kolekcia

Luxusná taburetka Modern Barock mentolová

83,51 € 95,99 €

Skladom

Zľava -13 %

Zľava -13 %

Zľava -13 %

kolekcia

Luxusná závesná lampa Elke

89,78 € 103,20 €

Zľava -13 %


Originálna stolička Bock II 45cm koža

93,05 € 106,95 €

Skladom

Zľava -13 %

Zľava -13 %

Zľava -13 %

Zľava -13 %

Zľava -13 %

Zľava -13 %

kolekcia

Jedinečný mramorový odkladací stolík Jaspe

108,05 € 124,20 €

Zľava -13 %

Zľava -13 %

Zľava -13 %

Zľava -13 %

Zľava -13 %


Podstavec Columna hnedý agát

112,38 € 129,17 €Naša stránka využíva pre správne poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory Cookies.

Ďalším pokračovaním v návšteve stránky súhlasíte s ich využívaním. Ďalšie podrobnosti