FB
Košík  

Žiadne produkty

0,00 € Poštovné
0,00 € Spolu

K POKLADNI

Luxusný dizajnový nábytok

Dizajnový nábytok ktorý vás určite osloví. Pomocou dizajnového nábytku v skvelom dizajne dosiahnete moderný a dizajnový efekt vo vašom interiéri. Miestnosti zariadené dizajnovým nábytkom sú nadčasové a majú svoju nezameniteľnú atmosféru.

Dizajnový nábytok je vyrobený z masívneho dreva v kombinácii s kovom či sklom alebo umelou hmotou. Elegantne môže byť doplnený ekokožou či kvalitným poťahom z mikrovlákna. Pre dizajnový nábytok v modernom štýle nie je výnimočné použitie MDF pre dosiahnutie dokonale rovného a hladkého povrchu s pravouhlými tvarmi a hranami.

Naša ponuka dizajnového nábytku ponúka jedinečné kúsky. V obývačke odporúčame umiestniť dizajnový  konferenčný stolík spolu s dizajnovou sedačkou či leňoškou. Do jedálni máme v ponuke dizajnové jedálenské zostavy, jedálenské stoly a jedálenské stoličky. Pre získanie priestoru na odkladanie riadu či príborov sa dá využiť dizajnový príborník. V dnešnej dobe nie je výnimočným doplnenie jedálne kvalitnou jedálenskou vitrínou. Dizajnovo ladená spálňa sa nezaobíde bez dizajnovej komody či nočného stolíka a samozrejme dizajnovej postele či váľandy. V moderných priestranných domoch určite nezabudnite na v dnešnej dobe modernú dizajnovú leňošku. Pri výbere leňošky nezabúdajte na svojho partnera či partnerku. Nie je zriedkavý fakt, že v jednom dome má každý z páru svoju dizajnovú leňošku na to pravé leňošenie a odpočinok pri televízore či zaujímavej knihe.

Veľmi dôležitým prvkom dotvárajúceho atmosféru v miestnosti sú dizajnové dekorácie a dizajnové lampy, ktoré svojim svetelným kužeľom dokážu aj v miestnosti so strohým zariadením vyčarovať príjemnú, romantickú atmosféru. Tak isto je možné dizajnovo zariadiť predsieň či kúpeľňu alebo aj ďalšie miestnosti vášho bývania, kde sa budete následne veľmi dobre cítiť a radi vracať. Ako vám tak aj vašim návštevám bude dizajnovo zariadený priestor pripadať veľmi dobre a bude vo vás vyvolávať príjemné pocity, vďaka ktorým sa každý bude k vám na návštevu tešiť.

 

Zľava -9 %


Dizajnová štýlová taburetka

85,81 € 94,30 €

Zľava -9 %

kolekcia

Luxusná taburetka Modern Barock mentolová

87,35 € 95,99 €

Skladom

Zľava -9 %

Zľava -9 %

Zľava -9 %

Zľava -9 %


Dizajnový svietnik Limb

90,09 € 99,00 €

Skladom

Zľava -9 %

Zľava -9 %


Originálna stolička Bock II 45cm koža

108,29 € 119,00 €

Skladom

Zľava -9 %

kolekcia

Luxusná závesná lampa Elke

109,12 € 119,91 €

Zľava -9 %

kolekcia

Jedinečný mramorový odkladací stolík Jaspe

113,02 € 124,20 €

Zľava -9 %

Zľava -9 %


Podstavec Columna hnedý agát

117,54 € 129,17 €

Zľava -9 %


Dizajnový štýlový stolík 45cm drevo (1ks)

118,25 € 129,95 €

SkladomNaša stránka využíva pre správne poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory Cookies.

Ďalším pokračovaním v návšteve stránky súhlasíte s ich využívaním. Ďalšie podrobnosti