FB
Košík  

Žiadne produkty

0,00 € Poštovné
0,00 € Spolu

K POKLADNI

O nás

Predaju dizajnového a štýlového nábytku a dekorácií a zariaďovaniu štýlového bývania sa venujeme už od roku 2014, kedy sme otvorili našu predajňu s nábytkom a bytovými doplnkami a spustili náš internetový obchod. Od tohto dňa vám pomáhame pri vytváraní štýlového domova a za ten čas sme si získali srdcia množstva spokojných zákazníkov. Len za rok 2019 sme pomohli zariadiť interiér viac ako tisícke z vás, čo nás nesmierne teší a motivuje k rozširovaniu našej ponuky a poskytovaniu tých najlepších služieb. Od nášho vzniku sa starostlivosť o pohodlie v domove rozšírila aj do najrozličnejších verejných priestorov, v ktorých je pocit komfortu čoraz viac cenenou hodnotou. Naša ponuka produktov z nás robí spoľahlivého partnera pri zariaďovaní štýlového bývania ako je malý mestský apartmán, byt, priestranný dom, príjemná reštaurácia, očarujúca vstupná hala, moderný a útulný hotel či reprezentatívny priestor vašej firmy.


...starostlivo vyberáme...

Naši dizajnéri neustále cestujú po rozličných kútoch Európy, aby pre vás našli jedinečné štýlové produkty z oblasti nábytku a bytových doplnkov. Vyberáme pre vás produkty podľa najnovších trendov a prinášame to najlepšie zo sveta interiérového dizajnu pre štýlové bývanie. Náš sortiment sa sústreďuje prevažne na španielsky nábytok s dlhoročnou históriu, doplnený aj nadčasovými produktami z iných kútov Európy, ktoré sa u vás tešia čoraz väčšej obľube.


...spoľahlivo sprístupňujeme...

Veríme, že on-line nákupom nábytku našim zákazníkom uľahčíme zariaďovanie tých najrozličnejších interiérov. Namiesto zdĺhavého a vyčerpávajúceho obhliadania nábytku v množstvách obchodov pre vás sprístupňujeme širokú škálu štýlových produktov, ktoré si môžete vyberať a kombinovať priamo z pohodlia vášho domova cez internet. K dispozícii sú vám aj viaceré katalógy našich osvedčených dodávateľov, a pre jednoduchšie dolaďovanie jednotlivých kúskov sme pre vás starostlivo vytvorili dizajnové a luxusné kolekcie, ktoré vám uľahčia zdĺhavé hľadanie vhodných kombinovateľných kúskov. A ak si stále nie ste svojím výberom istý, všetky otázky vám radi zodpovieme telefonicky, mailom či pri osobnom stretnutí.

 

 ...naša značka...

Dávame si záležať na prehľadnom vizuále našej stránky, fotografiách, názvoch a popisoch jednotlivých produktov. Hľadali sme názov, ktorý by vyjadroval ideu nášho obchodu a toho čo pre vás radi robíme. Pod názvom ESTILA vám ponúkame štýlový nábytok a dizajnové dekorácie od našich overených, predovšetkým španielskych dodávateľov, s čím sa viaže aj vybraný názov. Vychádzame zo španielskeho slova “estilo”, čo v preklade znamená štýl, ktorý je jedným z hlavných atribútov našej ponuky. Štýlový nábytok, dekorácie a doplnky sú tým, čo ponúkame, pretože veríme, že kvalitný dizajn a štýl sú  kľúčovými k vytvoreniu toho pravého štýlového bývania a atmosféry, kde sa vždy budete cítiť komfortne a spokojne.


...sme tu pre vás, aby sme vás inšpirovali a pomohli vám z každého interiéru vytvoriť miesto s jedinečnou atmosférou, ktoré budete milovať...

Naše poradenstvo začína sprostredkovaním najdôležitejších informácii o produktoch prostredníctvom našej online stránky. Sme presvedčení, že našim starostlivým prístupom vám pomôžeme zorientovať sa pri výbere toho správneho produktu vhodného do vášho interiéru. Keďže nám záleží na vašej spokojnosti, neustále sme vám k dispozícii prostredníctvom telefónu a e-mailu, rovnako ako aj v našom showroome priamo pod hradom v Bratislave na Zámockej 24, kde sa vždy potešíme vašej návšteve, a  kde vám ponúkame možnosť osobnej konzultácie. Tu sme pre vás k dispozícii každý pracovný deň a radi vám vyjdeme v ústrety vašim požiadavkám, či už sa jedná o pomoc pri hľadaní tých správnych kúskov nábytku do vášho interiéru, poskytnutí informácií o produktoch alebo vás radi uvidíme aj pri prevzatí vašej objednávky a samozrejme aj vybavíme prípadnú reklamáciu. V našom showroome vám ďalej ponúkame k nahliadnutiu taktiež vzorky dreva a textílií od našich dodávateľov, ktoré vám v prípade záujmu vieme aj poslať na zápožičku k vám domov. V priestoroch nášho showroomu máte tiež možnosť vidieť niekoľko vystavených starostlivo vybraných štýlových kúskov nábytku a dekorácií, ktoré je možné na mieste aj rovno zakúpiť.