FB
Košík  

Žiadne produkty

0,00 € Poštovné
0,00 € Spolu

K POKLADNI

Moderný štýlový nábytok

Do moderného interiéru jednoznačne patrí luxusný moderný nábytok. Luxusný nábytok v modernom štýle patrí v dnešnej dobe medzi najvyhľadávanejší bez ohľadu na to či hľadáme moderný nábytok do spálne alebo nábytok do modernej štýlovej obývačky alebo chceme zariadiť nábytok do modernej spálne.

Moderný nábytok sa vyrába s rôznymi dizajnovými prvkami, či už s výraznými ostrými hranami a pravými uhlami ale aj moderný nábytok s oblými a oblúkovitými tvarmi. Dizajnový moderný nábytok sa ďalej vyznačuje svojou praktickosťou a účelovosťou a nie je zriedkavým javom ak má v sebe zabudované farebné led podsvietenie pre vytvorenie pohodovej modernej atmosféry v interiéri. Moderný nábytok sa vyrába z moderných materiálov ako napríklad MDF, chrómovaná oceľ, matná oceľ ale aj v kombinácii s kožou prípadne s masívnym drevom, ktoré kúskom moderného nábytku dodávajú nezameniteľnú atmosféru.

Pre moderný nábytok je taktiež charakteristická tvarová čistota a jednoduchosť bez výrazných dekoratívnych prvkov, ktorá je často umocnená použitím hladkých a čistých materiálov ako napríklad skla, kovov či lakovaného MDF.

Práve vďaka týmto znakom však moderný nábytok na mnohých ľudí niekedy pôsobí sterilným a neosobným dojmom. Preto je pri moderne zariadených interiéroch mnohokrát potrebné dbať na prvky, ktoré ich zútulnia. Či už ide o príjemné, teplé svetlo alebo mäkký huňatý koberec či deku, závisí iba na vašej preferencii.

Avšak moderný nábytok nemusí vždy zákonite vytvárať takýto dojem. I keď si mnoho ľudí pod pojmom „moderný“ automaticky predstaví futuristické či minimalistické dizajnové kúsky, pravda je taká že moderný nábytok zahŕňa v skutočnosti oveľa väčšiu škálu štýlov, ktoré môžu byť inšpirované napríklad retrom. Jedným z nich je v súčasnosti populárny, škandinávsky štýl, ktorý si zachováva svoje tradičné retro prvky, no vďaka svojmu jednoduchému a nadčasovému dizajnu ho s istotou možno radiť medzi moderný.

Iným príkladom môže byť taktiež nábytok v industriálnom štýle, ktorý aktuálne získava popularitu najmä v baroch a reštauráciách. Jednoduché moderné tvary v kombinácii so štýlovými industriálnymi prvkami akými sú napríklad konštrukcie z patinovaného kovu či recyklovaného dreva spolu tvoria príjemný celok, ktorý v miestnosti navodí jedinečnú atmosféru. Medzi moderný štýl môžeme taktiež zaradiť aj originálne, dizajnové kúsky z prírodných materiálov, ktoré sú často zámerne ponechané v surovom, nepravidelnom tvare. To zaručí nielen vyniknutie prírodnej štruktúry použitého materiálu, ale aj to, že rovnaký kúsok inde zaručene nenájdete. Takéto kúsky zároveň často krát dodajú modernému interiéru žiadaný, prírodný prvok, ktorý navodí príjemnú a útulnú atmosféru.

V našej ponuke tak môžete nájsť naozaj širokú škálu moderného zariadenia, od priestranných skríň a iných úložných priestorov až po drobné doplnky a dekorácie. Veríme, že vás naša bohatá ponuka dizajnového a luxusného moderného nábytku zaujme a inšpiruje.

 

Zľava -14 %


Keramická zlatá miska v tvare listu

14,95 € 17,38 €

Skladom

Zľava -23 %

Zľava -14 %