FB
Košík  

Žiadne produkty

0,00 € Poštovné
0,00 € Spolu

K POKLADNI

Štýlová a luxusná kúpeľňa

Luxusné a dizajnové kúpeľne sa nezaobídu bez kvalitného kúpeľňového nábytku. Kúpeľňu si v dnešnej dobe môžete zariadiť v provensálskom štýle, ktorý bohato doplníte levanduľovým mydlom, ktoré vo vašej kúpeľni rozprestrie vôňu francúzskeho vidieka. Nie zriedkavé sú aj kúpeľne zariadené nábytkom vo vintage štýle a kúpeľne zariadené s nábytkom v modernom štýle.

V kúpeľni sa obyčajne nenachádza veľa nábytku. Preto si myslíme, že ten čo tam je, musí byť dominantný, aj preto budeme ponuku kúpeľňového nábytku intenzívne rozširovať. 

Aj keď v kúpeľni netrávime práve obrovské množstvo času, je jej zariaďovanie minimálne rovnako dôležité ako zariaďovanie ostatných miestností vašej domácnosti. Do kúpeľne sa chodíme nielen umyť a upraviť svoj zovňajšok, ale často aj zrelaxovať vo vani po náročnom dni. Preto by správne zariadená kúpeľňa mala vzbudzovať dojem čistoty a pokoja.

Kúpeľňový nábytok by mal okrem príjemného vzhľadu mať taktiež aj praktický význam a poskytovať dostatočné množstvo priestoru pre uskladnenie kozmetiky, či iných doplnkov. Odkladací priestor môže byť umiestnený nielen pod umývadlom alebo v samostatnej skrinke, ale taktiež za zrkadlom. Toto riešenie však ponúka najmä moderné zariadenie a tak iba veľmi ťažko nájdete podobný kúsok napríklad v rustikálnom prevedení.

V našej ponuke dizajnového a luxusného kúpeľňového nábytku nájdete najmä kúpeľňové sety, ktoré obvykle zahŕňajú praktickú skrinku s jedným alebo dvoma umývadlami a veľké zrkadlo. Všetky sety sú vyrobené z kvalitných trvácnych materiálov, ktoré dobre odolajú vlhkému prostrediu kúpeľne.

Ponúkame kúpeľňový nábytok v rôznych štýloch. Samozrejmosťou sú moderné kúpeľňové skrinky a sety, ale nezabúdame ani na fanúšikov klasiky, ktorých potešia elegantné kúsky v provensálskom alebo rustikálnom štýle. Na svoje si prídu taktiež milovníci neprehliadnuteľného a prepychového zariadenia, pre ktorých ponúkame luxusné, barokové kúpeľňové sety najvyššej kategórie.

Veríme, že vás naša ponuka dizajnového kúpeľňového nábytku zaujme a inšpiruje.