FB
Košík  

Žiadne produkty

0,00 € Poštovné
0,00 € Spolu

K POKLADNI

Luxusný nábytok do obývačky

Široká ponuka luxusného nábytku do obývačky očarujúca svojou jedinečnosťou pre vašu inšpiráciu pri zariaďovaní obývacej izby nábytkom. Ponúkame jedinečné obývacie steny a obývacie zostavy, luxusné vitríny z masívneho dreva, konferenčné stolíky a sedacie súpravy s pohovkami a divánmi pre náročných klientov a tak isto kreslá a príručné stolíky patria k neoddeliteľnej súčasti vybavenia obývacích izieb nábytkom. 

V našej ponuke luxusného nábytku do obývačky nájdete pekné kúsky nábytku na zariadenie vašej obývačky v rustikálnom štýle , obývačku s nábytkom v provensálskom štýle, ale aj v populárnym nábytkom do obývačky v retro štýle. Svojský nezameniteľný štýl má aj obývačka zariadená nábytkom v industriálnom štýle doplnená štýlovou dvoj či trojsedačkou chesterfield so stenami vo farbe betónu.

Obývačka je obvykle centrálnou miestnosťou, v ktorej sa stretáva vaša rodina a priatelia, a v ktorej taktiež strávite podstatnú časť svojho pobytu v domácnosti. Preto býva obvykle jednou z prvých miestností, ktoré zariaďujeme a na jej vybavenie spravidla taktiež kladieme zvýšenú pozornosť. Nábytok do obývačky zahŕňa širokú škálu zariadenia a tak by sme pri jeho výbere mali dbať najmä na tri podstatné veci, ktorými sú komfort, praktickosť a v neposlednom rade štýl zariadenia.

V našej bohatej ponuke luxusného nábytku do obývačky môžete nájsť kompletné obývacie zostavy v jednotnom štýle a spracovaní ako aj obývačkové steny ale aj úplne samostatné kúsky. Voľba obývačkovej zostavy môže byť skvelým riešením pre uľahčenie a urýchlenie zariaďovania. Obrovskou výhodou množstva luxusných zostáv z našej ponuky je možnosť ich materiálového a rozmerového prispôsobenia.

Dominantou každej obývačky býva obvykle sedačka. Pri jej výbere sa riadime primárne jej rozmermi a vlastnosťami poťahového materiálu. Pokiaľ na to vaša obývačka poskytuje dostatok priestoru, skvelou voľbou bude pre vás rohová sedačka, ktorej výhodou je dostatok miesta, vďaka ktorému nemusíte riešiť napríklad vhodné štýlové a farebné doladenie kresla. Čo sa týka voľby materiálu, z hľadiska odolnosti, praktickosti a ľahkej údržby je ideálna koža, ktorá zároveň vzbudzuje štýlový a luxusný dojem. Textilné materiály sú na druhú stranu náročnejšie na údržbu a náchylnejšie na poškodenie, no ich nesporným pozitívom býva pre mnohých väčší komfort a priedušnosť, čo oceníte najmä počas horúcich dní.

Súčasťou takmer každej modernej obývačky býva taktiež moderná televízia, ktorej umiestnenie spravidla riešime kúpou obývacej steny. Tá obvykle zahŕňa TV stolík spolu s ďalšími úložnými priestormi. V prípade menších priestorov treba však dôkladne zvážiť, akú obývaciu zostavu zvolíme. Zle zvolená zostava môže opticky veľmi stiesniť váš priestor, a tak je ideálne sa v takomto prípade držať najmä čistých línií a svetlých odtieňov – to však tiež nemusí byť vždy overeným pravidlom. Ak nepotrebujete práve veľké množstvo úložného priestoru, pokojne postačí umiestniť do obývačky jeden väčší TV stolík. Dojem prázdnej steny môžeme šikovne vyriešiť umiestnením zaujímavého doplnku alebo menšej police.

Netreba samozrejme zabudnúť ani na ďalšie kusy zariadenia ako konferenčné stolíky, knižnice, vitríny či taburetky, ktoré sú tiež nepostrádateľnými v každej obývačke.

Všetky tieto kúsky môžete v našej ponuke nájsť v rôznych štýloch a farebných či materiálových prevedeniach. Fanúšikov klasiky zaujmú najmä elegantné rustikálne, vidiecke alebo koloniálne kusy nábytku. Ak však preferujete moderný štýl, s určitosťou si vyberiete z množstva kúskov v ladených v minimalistickom, industriálnom alebo škandinávskom duchu. Veríme, že vás naša bohatá ponuka luxusného nábytku do obývačky zaujme a inšpiruje.