FB
Košík  

Žiadne produkty

0,00 € Poštovné
0,00 € Spolu

K POKLADNI

Kolekcia Aurélia

Dizajnová a nadčasová - práve taká je séria nábytku Aurélia, ktorej nosným dizajnovým prvkom je buklé.

Vizuálne zaujímavá látka tvorená priadzou s uzlami má pôvod v odevnom dizajne, kedy ju vo svojich kolekciách výrazne využívala a predstavila svetu Coco Chanel. V rámci interiérového dizajnu si buklé taktiež postupne razí cestu a vytvára si stále miesto najmä vďaka pohodliu a teplu, ktoré ponúka.

Séria nábytku Aurélia dokonale zapadne do akéhokoľvek interiéru vďaka svojmu variabilnému a nadčasovému vzhľadu. Kombinácia bieleho vlneného buklé, ktoré navodzuje veľmi naturálny nádych a zlatých tónov pôsobí sofistikovane a elegantne. Dômyselná kombinácia týchto prvkov prepožičia akémukoľvek interiéru dotyk inovácie a luxusu so zachovaním tak žiadaného pohodlia. Dizajn sedadiel Aurélia je navrhovaný nadčasovo a kladie dôraz na možnosť doaladenia jednotlivých kúskov s akýmikoľvek dekoráciami.

Séria Aurélia ponúka vysoký komfort zabezpečovaný najmä nadýchaným poťahom, no taktiež i tvarovým prevedením, kedy oblé tvary a decentné línie produktom dodávajú ten pravý balans.Naša stránka využíva pre správne poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory Cookies.

Ďalším pokračovaním v návšteve stránky súhlasíte s ich využívaním. Ďalšie podrobnosti