FB
Košík  

Žiadne produkty

0,00 € Poštovné
0,00 € Spolu

K POKLADNI

Garancia najnižšej ceny Estila

Ak zvažujete nákup tovaru u nás a prekvapí vás výhodnejšia cena u konkurencie, radi vám vyjdeme v ústrety a predáme vám tovar za rovnakú zníženú cenu. Prosím dajte nám internetový odkaz na lacnejší produkt do poznámky pri vytvorení objednávky alebo nás informujte e-mailom na adrese info@estila.sk spolu s informáciou o vašej objednávke. Náš tím vami zaslané údaje preverí a ak bude všetko v poriadku, predáme vám tovar za zníženú cenu.

Garancia najnižšej ceny je platná na celú našu ponuku nábytku a bytových doplnkov a vzťahuje sa na ceny v internetových obchodoch predávajúcich na Slovensku.
Garancia najnižšej ceny je platná počas 5 dní od záväzného potvrdenia objednávky. Pre jej uplatnenie je postačujúce zaslať internetový odkaz na totožný tovar s lacnejšou cenou na našu emailovú adresu: info@estila.sk z konkurenčného internetového obchodu. Totožný tovar musí byť k dispozícii v konkurenčnom internetovom obchode na okamžitý odber samostatne bez nutnosti objednania ďalších tovarov či služieb (napríklad nákup na splátky a podobne). Totožný tovar predstavuje tovar rovnakého označenia, parametrov a kvality s rovnakými podmienkami predaja, ako ponúkame v obchode Estila.
Garancia sa nevzťahuje na tovary ktorých predaj je limitovaný množstvom.

tím estila.sk