FB
Košík  

Žiadne produkty

0,00 € Poštovné
0,00 € Spolu

K POKLADNI

Luxusná rustikálna stolička CASTILLA s lakťovými opierkami

Luxusná stolička z kolekcie nábytku CASTILLA svojim elegantným prevedením z masívneho bukového dreva zapadne najmä do rustikálne zariadených priestorov v klasickom štýle. Stoličke po dizajnovej stránke dominuje výrazná vysoká  chrbtová opierka, ktorej hlavnou črtou je jej oblúková obruba, ktorá je precízne opracovaná. Výplň opierky je tvorená kvalitným čalúnením, ktoré spríjemňuje sedenie. K pohodliu pri sedení dodávajú lakťové opierky nevyhnutný komfort. Nožičky stoličky svojím oblúkovým tvarom inšpirovaným štýlom chippendale z minulých storočí, dodáva starožitný nádych precízne vyrezávané zdobenie. Stoličku môžete doplniť jedným z kvalitných zamatových čalúnení v jemných a sofistikovaných farbách. Rovnako ako všetok nábytok tejto kolekcie, je možné stoličku vyhotoviť vo viacerých farebných variantoch podľa vzorkovníka dreva a taktiež je k dispozícii verzia bez lakťových opierok. 

Dostupnosť do 2-6 týždňov

559,00 € s DPH

Popis produktu


Luxusný rustikálny nábytok kolekcie Castilla predstavuje klenot medzi nábytkom s historickým starožitným vzhľadom typickým pre miestnosti zariadené v rustikálnom a klasickom štýle. Nábytok je vyrobený z kvalitného dreva v kombinácii s MDF s precíznym zdobením na jeho povrchu, s ktorým výrobca tento nábytok vybavil. Drobné detaily jeho výzdoby ako napríklad ručne vyrezávaná výzdoba po jeho okrajoch, oblúkové tvary nožičiek nábytku v dobovom štýle typickom pre kráľovský Chippendale nábytok, ornamentálna výzdoba dosiahnutá prostredníctvom tradičnej drevárskej techniky intarzie spolu s vintage kovovými úchytkami robia tento nábytok skvostným a honosným v každom jeho detaile. Nábytok je vyrábaný v odtieňoch prírodnej hnedej farby dreva s voliteľným odtieňom Orech, Čerešňa a povrchovo upravený kvalitným lakovaním, cez ktoré ostáva zámerne viditeľná štruktúra letokruhov dreva. V kolekcií nájdete rusitkálny nábytok na nožičkách, ktorý pôsobi ľahšie a vzdušnejšie, ale aj nábytok s pevným podstavcom, čím získava robustnejší vzhľad. Zásuvky a dvierka nábytku Castilla sú dokonale vyzdobené pomocou smerovania letokruhov jednotlivých dielov dreva. Vďaka uvedenej výzdobe, precíznej výrobe a kvalitnej povrchovej úprave tento nábytok svojim vzhľadom pripomenie nejednej vašej návšteve starožitný nábytok. Rustikálne vitríny tejto kolekcie sú doplnené elegantným LED podsvietením, v ktorom vyrobca nič nenechal na náhodu - aj samotná LED lampa je dizajnovaná v staro medenej farbe, čím nenarušuje historizujúci vzhľad samotného nábytku. 

Ak sa chcete presvedčiť na vlastné oči o kvalite a starožitnom vzhľade rustikálneho nábytku Castilla, pozývame vás do nášho showroomu v Bratislave na Zámockej ulici 24 pod hradom. V prípade otázok sme vám k dispozícii telefonicky +421 948 818 897 a aj emailom: info@estila.sk.

Doplňujúce produkty

Príbuzné produkty Kolekcia CASTILLA

Podobný tovar v kategórií Jedálenské stoličky

Podobné produkty Stoličky

►Luxusné jedálenské stoličky ►Dizajnové a luxusné stoličky do predsiene ►Klasický štýlový nábytok ►Rustikálny nábytok ►Nábytok z masívu ►Kolekcia luxusného klasického rustikálneho nábytku CASTILLA ►Rustikálne jedálenské stoličky ►Rustikálny nábytok do jedálne ►Rustikálny nábytok do kuchyne ►S nožičkami ►Drevo / Masív - Buk ►Čalúnený - Poťahová látka ►Drevo / Masív ►Voliteľná farebnosť ►Klasické ►S opierkami ►Bez opierokNaša stránka využíva pre správne poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory Cookies.

Ďalším pokračovaním v návšteve stránky súhlasíte s ich využívaním. Ďalšie podrobnosti