FB
Košík  

Žiadne produkty

0,00 € Poštovné
0,00 € Spolu

K POKLADNI

Luxusný rustikálny rozkladací jedálenský stôl CASTILLA I 180-240cm oválny

Exkluzívny oválny jedálenský stôl z kolekcie nábytku Castilla upúta svojim nadčasovým klasickým vzhľadom s rustikálnymi prvkami. Konštrukciu stola, ktorá je vyrobená z kvalitného bukového masívu je možné rozložiť z pôvodných 180 centimetrov až na 240, vďaka čomu je stôl nielen štýlový, ale aj skutočne praktický. Vyrezávané dekoratívne prvky po okrajoch nožičiek a hornej dosky v kombinácii s masívnym drevom predurčujú tento stôl najmä do rustikálne zariadených priestorov a do jedálni v klasickom štýle. Za týmto jedálenským stolom sa pohodlne usadí 6 osôb, pričom v prípade roztiahnutej varianty si za stolom nájde miesto až 8 stolujúcich. Luxusný jedálenský stôl je možné vyhotoviť vo viacerých farebných variantoch podľa vzorkovníka dreva. Nožičky stola je možné vyrobiť v troch variantoch podľa obrázka. Svoju požiadavku špecifikujte do poznámky pri tvorbe objednávky. 

Dostupnosť do 2-6 týždňov

2 099,00 € s DPH

Popis produktu


Luxusný rustikálny nábytok kolekcie Castilla predstavuje klenot medzi nábytkom s historickým starožitným vzhľadom typickým pre miestnosti zariadené v rustikálnom a klasickom štýle. Nábytok je vyrobený z kvalitného dreva v kombinácii s MDF s precíznym zdobením na jeho povrchu, s ktorým výrobca tento nábytok vybavil. Drobné detaily jeho výzdoby ako napríklad ručne vyrezávaná výzdoba po jeho okrajoch, oblúkové tvary nožičiek nábytku v dobovom štýle typickom pre kráľovský Chippendale nábytok, ornamentálna výzdoba dosiahnutá prostredníctvom tradičnej drevárskej techniky intarzie spolu s vintage kovovými úchytkami robia tento nábytok skvostným a honosným v každom jeho detaile. Nábytok je vyrábaný v odtieňoch prírodnej hnedej farby dreva s voliteľným odtieňom Orech, Čerešňa a povrchovo upravený kvalitným lakovaním, cez ktoré ostáva zámerne viditeľná štruktúra letokruhov dreva. V kolekcií nájdete rusitkálny nábytok na nožičkách, ktorý pôsobi ľahšie a vzdušnejšie, ale aj nábytok s pevným podstavcom, čím získava robustnejší vzhľad. Zásuvky a dvierka nábytku Castilla sú dokonale vyzdobené pomocou smerovania letokruhov jednotlivých dielov dreva. Vďaka uvedenej výzdobe, precíznej výrobe a kvalitnej povrchovej úprave tento nábytok svojim vzhľadom pripomenie nejednej vašej návšteve starožitný nábytok. Rustikálne vitríny tejto kolekcie sú doplnené elegantným LED podsvietením, v ktorom vyrobca nič nenechal na náhodu - aj samotná LED lampa je dizajnovaná v staro medenej farbe, čím nenarušuje historizujúci vzhľad samotného nábytku. 

Ak sa chcete presvedčiť na vlastné oči o kvalite a starožitnom vzhľade rustikálneho nábytku Castilla, pozývame vás do nášho showroomu v Bratislave na Zámockej ulici 24 pod hradom. V prípade otázok sme vám k dispozícii telefonicky +421 948 818 897 a aj emailom: info@estila.sk.

Doplňujúce produkty

Príbuzné produkty Kolekcia CASTILLA

Podobný tovar v kategórií Jedálenské stoly

Podobné produkty Oválne jedálenské stoly

►Jedálenské stoly ►Klasický štýlový nábytok ►Rustikálny nábytok ►Nábytok z masívu ►Kolekcia luxusného klasického rustikálneho nábytku CASTILLA ►Rustikálne jedálenské stoly ►Rustikálny nábytok do jedálne ►Rustikálny nábytok do kuchyne ►Oválny ►Rozkladací ►S nožičkami ►Drevo / Masív - Buk ►Biela ►Drevo / Masív ►Voliteľná farebnosť ►Oválne jedálenské stolyNaša stránka využíva pre správne poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory Cookies.

Ďalším pokračovaním v návšteve stránky súhlasíte s ich využívaním. Ďalšie podrobnosti