FB
Košík  

Žiadne produkty

0,00 € Poštovné
0,00 € Spolu

K POKLADNI

Art-deco čierny príborník Blissa so železnou konštrukciou v zlatej farbe so štyrmi dvierkami a viacfarebným terazzo dekorom

EM30262

Jedinečný príborník Blissa Vám prináša nezameniteľný vzhľad v štýle art-deco, ktorý svojími dizajnovými prvkami oživí každú jedáleň v modernom alebo art-deco štýle. Luxusný príborník Blissa disponuje železným vyhotovením v zlatej farbe, ktoré je doplnené čiernymi prednými dvierkami. Najvýraznejšou dizajnovou stránkou príborníka sú jeho početné a viacfarebné dekorácie z materiálu terazzo, ktorý je veľmi obľúbeným materiálom pre podlahové dlaždice vďaka svojmu abstraktnému "vzoru" . Rôzne tvary dekorácií terazzo doplnia rukoväte štyroch dvierok, ktoré sa taktiež pýšia jedinečným dizajnom v odlyšných tvaroch. Stabilitu príborníku v neposlednom rade zaistia dva páry tenkých nožičiek v zlatej farbe. Jedinečný luxusný príborník Blissa vynikne v art-deco štýlových jedálňach v kombinácií so zlatými doplnkami, s čiernymi stoličkami so zlatými nožičkami, a taktiež napríklad s mramorovými jedálenskými stolmi. 

Dostupnosť do 2-6 týždňov

3 499,00 € s DPH

Podobný tovar v kategórií Príborníky a komody

Podobné produkty Moderné komody

►Dizajnové komody ►Luxusné príborníky a komody ►Art-deco nábytok ►Uzavrený ►S nožičkami ►S dvierkami ►S poličkami ►Kov ►Čierna ►Zlatá ►Moderné príborníky a komody ►Art deco príborníky a komody ►Moderné komodyNaša stránka využíva pre správne poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory Cookies.

Ďalším pokračovaním v návšteve stránky súhlasíte s ich využívaním. Ďalšie podrobnosti