FB
Košík  

Žiadne produkty

0,00 € Poštovné
0,00 € Spolu

K POKLADNI

Orientálny drevený kruhový príručný stolík Allicent sivej farby z brestového masívu s vyrezávaným marockým vzorom ogee 45cm

MLV22715

Exkluzívny príručný stolík Allicent tvorí vyrezávané valcovité telo, ktorého povrchová doska je plná a pýši sa prirodzenou kresbou brestového masívu, z ktorého je stolík vyrobený. Povrchová úprava prirodzene hnedého dreva využitím bielej farby ústi v produkte jemnej oblakovo sivej farby. Najvýraznejším a zároveň nosným dizajnovým prvkom stolíka Allicent je jeho vyrezávané telo, kedy využitím lupienkovej píly majstri tvoria tradičné marocké vzory "ogee". Tieto vzory sa stali populárnyymi v rámci interiérového i exterirérového dizajnu v severnej amerike v devätnástom storočí. V dolnej časti sa vzory stolíka schádzajú v súvislej kružnici, ktorá stolík príjemne uzemňuje. Stolík Allicent odporúčame v rámci orientálnych alebo vintage interiérov kombinovať s črepníkmi či rámami antickej latej farby a s množstvom teplých tónov na čalúnených pohovkách či vankúšoch. Zo štýlového prevedenia stolíka Allicent budú benefitovať predovšetkým vintage kaviarne, obývačky či čajovne.

Dostupnosť do 2-6 týždňov

669,00 € s DPH

Doplňujúce produkty

Podobný tovar v kategórií Príručné stolíky

Podobné produkty Príručné stolíky z dreva

►Luxusné a dizajnové príručné stolíky ►Vintage nábytok ►Luxusný orientálny nábytok ►Okrúhly ►Bez nožičiek ►Sivá ►Drevo / Masív ►Drevo / Masív - Brest ►Príručné stolíky z drevaNaša stránka využíva pre správne poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory Cookies.

Ďalším pokračovaním v návšteve stránky súhlasíte s ich využívaním. Ďalšie podrobnosti