FB
Košík  

Žiadne produkty

0,00 € Poštovné
0,00 € Spolu

K POKLADNI

Luxusný zdobený rustikálny konzolový stolík CASTILLA v klasickom štýle 45cm

V prevedení jedinečného konzolového stolíka Castilla v rustikálnom štýle  dominujú nežné línie inšpirované prírodou, ktoré v kombinácii s precízne vyrezávanými zdobiacimi prvkami zdobili i  honosné barokové nábytky v dávnych storočiach. Vyrezávané nožičky konzoly inšpirované zvieracími labkami sú spoločným znakom celej kolekcie nábytku Castilla. konzola je dômyselne vyrobená z kvalitného masívneho dreva a disponuje jednou praktickou a priestrannou zásuvkou. Konzola Castilla nadobúda exkluzívny vzhľad najmä vďaka výzdobe marketériou - precíznym vykladaním ozdobných drevených prvkov v odlišnej farbe či odtieni. Finálny produkt je doplnený praktickými kovovými rukoväťami.

Dostupnosť do 2-6 týždňov

826,00 € s DPH

Popis produktu


Luxusný rustikálny nábytok kolekcie Castilla predstavuje klenot medzi nábytkom s historickým starožitným vzhľadom typickým pre miestnosti zariadené v rustikálnom a klasickom štýle. Nábytok je vyrobený z kvalitného dreva v kombinácii s MDF s precíznym zdobením na jeho povrchu, s ktorým výrobca tento nábytok vybavil. Drobné detaily jeho výzdoby ako napríklad ručne vyrezávaná výzdoba po jeho okrajoch, oblúkové tvary nožičiek nábytku v dobovom štýle typickom pre kráľovský Chippendale nábytok, ornamentálna výzdoba dosiahnutá prostredníctvom tradičnej drevárskej techniky intarzie spolu s vintage kovovými úchytkami robia tento nábytok skvostným a honosným v každom jeho detaile. Nábytok je vyrábaný v odtieňoch prírodnej hnedej farby dreva s voliteľným odtieňom Orech, Čerešňa a povrchovo upravený kvalitným lakovaním, cez ktoré ostáva zámerne viditeľná štruktúra letokruhov dreva. V kolekcií nájdete rusitkálny nábytok na nožičkách, ktorý pôsobi ľahšie a vzdušnejšie, ale aj nábytok s pevným podstavcom, čím získava robustnejší vzhľad. Zásuvky a dvierka nábytku Castilla sú dokonale vyzdobené pomocou smerovania letokruhov jednotlivých dielov dreva. Vďaka uvedenej výzdobe, precíznej výrobe a kvalitnej povrchovej úprave tento nábytok svojim vzhľadom pripomenie nejednej vašej návšteve starožitný nábytok. Rustikálne vitríny tejto kolekcie sú doplnené elegantným LED podsvietením, v ktorom vyrobca nič nenechal na náhodu - aj samotná LED lampa je dizajnovaná v staro medenej farbe, čím nenarušuje historizujúci vzhľad samotného nábytku. 

Ak sa chcete presvedčiť na vlastné oči o kvalite a starožitnom vzhľade rustikálneho nábytku Castilla, pozývame vás do nášho showroomu v Bratislave na Zámockej ulici 24 pod hradom. V prípade otázok sme vám k dispozícii telefonicky +421 948 818 897 a aj emailom: info@estila.sk.

Doplňujúce produkty

Príbuzné produkty Kolekcia CASTILLA

Podobný tovar v kategórií Príručné stolíky

Podobné produkty Konzolové stolíky

►Luxusné a dizajnové príručné stolíky ►Dizajnové a luxusné konzolové stolíky ►Klasický štýlový nábytok ►Rustikálny nábytok ►Bytové doplnky a dekorácie ►Nábytok z masívu ►Kolekcia luxusného klasického rustikálneho nábytku CASTILLA ►Rustikální příruční stolky ►Rustikálne predsiene ►Rustikálne konzoly ►Obdĺžnikový ►S nožičkami ►So zásuvkami ►S poličkami ►S úložným priestorom ►Hnedá ►Drevo / Masív ►Voliteľná farebnosťNaša stránka využíva pre správne poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory Cookies.

Ďalším pokračovaním v návšteve stránky súhlasíte s ich využívaním. Ďalšie podrobnosti