FB
Košík  

Žiadne produkty

0,00 € Poštovné
0,00 € Spolu

K POKLADNI

Orientálny masívny okrúhly sivý konferenčný stolík Allicent s vyrezávaným marockým zdobením ogee z brestového dreva 77cm

MLV22714

Pôsobivý konferenčný stolík Allicent je tvorený vyrezávaným valcovitým telom, ktorého povrchová doska je plná a pýši sa naturálnou kresbou brestového dreva. Povrchová úprava prirodzene hnedého masívu využitím bielej farby ústi v produkte jemnej oblačnej sivej farby. Najvýraznejším a zároveň nosným dizajnovým prvkom stolíka Allicent je jeho vyrezávané telo, kedy využitím lupienkovej píly vznikajú tradičné marocké ogee vzory, ktoré sa stali populárnyymi v rámci interiérového i exterirérového dizajnu v severnej amerike v devätnástom storočí. V dolnej časti sa vzory stolíka schádzajú v súvislej okruži, ktorá stolík príjemne uzemňuje. Stolík Allicent odporúčame v rámci orientálnych alebo vintage interiérov kombinovať s črepníkmi či rámami antickej latej farby a s množstvom teplých tónov na čalúnených pohovkách či vankúšoch. Zo štýlového prevedenia stolíka Allicent budú benefitovať predovšetkým vintage kaviarne, obývačky či čajovne.

Dostupnosť do 2-6 týždňov

929,00 € s DPH

Doplňujúce produkty

Podobný tovar v kategórií Konferenčné stolíky

Podobné produkty Okrúhle konferenčné stolíky

►Konferenčné stolíky ►Vintage nábytok ►Luxusný orientálny nábytok ►Okrúhly ►Bez nožičiek ►Sivá ►Drevo / Masív ►Drevo / Masív - Brest ►Okrúhle konferenčné stolíkyNaša stránka využíva pre správne poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory Cookies.

Ďalším pokračovaním v návšteve stránky súhlasíte s ich využívaním. Ďalšie podrobnosti