FB
Košík  

Žiadne produkty

0,00 € Poštovné
0,00 € Spolu

K POKLADNI

Luxusné rustikálne kreslo CASTILLA s opierkami na ruky

Luxusné klasické kreslo z kolekcie CASTILLA svojim elegantným vzhľadom dokonale zapadne do klasicky a barokovo zariadených interiérov. Kvalitná konštrukcia z masívu bukového dreva zaručí trvácnosť a lesklé zamatové čalúnenie zabezpečí vysoký komfort a luxusný vzhľad. Kreslo má elegantne opracovanú konštrukciu z masívneho dreva, ktorej dominujú oblúkové nožičky pripomínajúce štýl chippendale vyzdobené dizajnovou vyrezávanou líniou, ktorá kopíruje oblúkový tvar nohy. Ozdobná vyrezávaná linka postupne prechádza do opierkovej časti, kde je elegantne zakončená. Čalúnenie kresla možno vyhotoviť v rôznych variantoch podľa vzorkovníka a rovnako ako všetok nábytok tejto kolekcie aj v rôznych farebných prevedeniach dreva. Chrbtová opierka môže byť hladká alebo doplnená prešívaním s gombíkmi.

Ihneď k odberu

-32%

1 199,00 € s DPH

Znížená cena!

1 763,24 €

Popis produktu


Luxusný rustikálny nábytok kolekcie Castilla predstavuje klenot medzi nábytkom s historickým starožitným vzhľadom typickým pre miestnosti zariadené v rustikálnom a klasickom štýle. Nábytok je vyrobený z kvalitného dreva v kombinácii s MDF s precíznym zdobením na jeho povrchu, s ktorým výrobca tento nábytok vybavil. Drobné detaily jeho výzdoby ako napríklad ručne vyrezávaná výzdoba po jeho okrajoch, oblúkové tvary nožičiek nábytku v dobovom štýle typickom pre kráľovský Chippendale nábytok, ornamentálna výzdoba dosiahnutá prostredníctvom tradičnej drevárskej techniky intarzie spolu s vintage kovovými úchytkami robia tento nábytok skvostným a honosným v každom jeho detaile. Nábytok je vyrábaný v odtieňoch prírodnej hnedej farby dreva s voliteľným odtieňom Orech, Čerešňa a povrchovo upravený kvalitným lakovaním, cez ktoré ostáva zámerne viditeľná štruktúra letokruhov dreva. V kolekcií nájdete rusitkálny nábytok na nožičkách, ktorý pôsobi ľahšie a vzdušnejšie, ale aj nábytok s pevným podstavcom, čím získava robustnejší vzhľad. Zásuvky a dvierka nábytku Castilla sú dokonale vyzdobené pomocou smerovania letokruhov jednotlivých dielov dreva. Vďaka uvedenej výzdobe, precíznej výrobe a kvalitnej povrchovej úprave tento nábytok svojim vzhľadom pripomenie nejednej vašej návšteve starožitný nábytok. Rustikálne vitríny tejto kolekcie sú doplnené elegantným LED podsvietením, v ktorom vyrobca nič nenechal na náhodu - aj samotná LED lampa je dizajnovaná v staro medenej farbe, čím nenarušuje historizujúci vzhľad samotného nábytku. 

Ak sa chcete presvedčiť na vlastné oči o kvalite a starožitnom vzhľade rustikálneho nábytku Castilla, pozývame vás do nášho showroomu v Bratislave na Zámockej ulici 24 pod hradom. V prípade otázok sme vám k dispozícii telefonicky +421 948 818 897 a aj emailom: info@estila.sk.

Doplňujúce produkty

Príbuzné produkty Kolekcia CASTILLA

Podobné produkty Kreslá

►Kreslá ►Klasický štýlový nábytok ►Rustikálny nábytok ►Skladovky - nábytok skladom VÝPREDAJ ►Nábytok z masívu ►Kolekcia luxusného klasického rustikálneho nábytku CASTILLA ►Rustikálne kreslá ►S nožičkami ►Drevo / Masív - Buk ►Čalúnený - Poťahová látka ►Hnedá ►Zelená ►Béžová ►Sivá ►Drevo / Masív ►Ružová ►Voliteľná farebnosť ►Klasické ►S opierkamiNaša stránka využíva pre správne poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory Cookies.

Ďalším pokračovaním v návšteve stránky súhlasíte s ich využívaním. Ďalšie podrobnosti