FB
Košík  

Žiadne produkty

0,00 € Poštovné
0,00 € Spolu

K POKLADNI

Luxusná klasická rustikálna pohovka CASTILLA 120cm

Luxusná masívna pohovka z kolekcie nábytku CASTILLA na prvý pohľad očarí svojim honosným vzhľadom a eleganciou. Celá konštrukcia je vyhotovená z masívu bukového dreva, ktoré zabezpečuje vysokú trvácnosť, a doplnená lesklým čalúnením zo zamatu, vďaka ktorému sa sedenie na tejto pohovke stane mimoriadne pohodlným a príjemným. Rovnako ako všetok nábytok kolekcie CASTILLA, je možné aj túto pohovku vyhotoviť v štyroch farbách podľa vzorkovníka dreva, a doplniť jedným z ôsmich dostupných čalúnení. Zadnú opierku možno ponechať hladkú, alebo doplniť drukmi.

Ihneď k odberu

-45%

1 299,00 € s DPH

Znížená cena!

2 361,82 €

Popis produktu


Luxusný rustikálny nábytok kolekcie Castilla predstavuje klenot medzi nábytkom s historickým starožitným vzhľadom typickým pre miestnosti zariadené v rustikálnom a klasickom štýle. Nábytok je vyrobený z kvalitného dreva v kombinácii s MDF s precíznym zdobením na jeho povrchu, s ktorým výrobca tento nábytok vybavil. Drobné detaily jeho výzdoby ako napríklad ručne vyrezávaná výzdoba po jeho okrajoch, oblúkové tvary nožičiek nábytku v dobovom štýle typickom pre kráľovský Chippendale nábytok, ornamentálna výzdoba dosiahnutá prostredníctvom tradičnej drevárskej techniky intarzie spolu s vintage kovovými úchytkami robia tento nábytok skvostným a honosným v každom jeho detaile. Nábytok je vyrábaný v odtieňoch prírodnej hnedej farby dreva s voliteľným odtieňom Orech, Čerešňa a povrchovo upravený kvalitným lakovaním, cez ktoré ostáva zámerne viditeľná štruktúra letokruhov dreva. V kolekcií nájdete rusitkálny nábytok na nožičkách, ktorý pôsobi ľahšie a vzdušnejšie, ale aj nábytok s pevným podstavcom, čím získava robustnejší vzhľad. Zásuvky a dvierka nábytku Castilla sú dokonale vyzdobené pomocou smerovania letokruhov jednotlivých dielov dreva. Vďaka uvedenej výzdobe, precíznej výrobe a kvalitnej povrchovej úprave tento nábytok svojim vzhľadom pripomenie nejednej vašej návšteve starožitný nábytok. Rustikálne vitríny tejto kolekcie sú doplnené elegantným LED podsvietením, v ktorom vyrobca nič nenechal na náhodu - aj samotná LED lampa je dizajnovaná v staro medenej farbe, čím nenarušuje historizujúci vzhľad samotného nábytku. 

Ak sa chcete presvedčiť na vlastné oči o kvalite a starožitnom vzhľade rustikálneho nábytku Castilla, pozývame vás do nášho showroomu v Bratislave na Zámockej ulici 24 pod hradom. V prípade otázok sme vám k dispozícii telefonicky +421 948 818 897 a aj emailom: info@estila.sk.

Doplňujúce produkty

Príbuzné produkty Kolekcia CASTILLA

Podobné produkty Leňosky a pohovky

►Luxusné leňošky a pohovky ►Klasický štýlový nábytok ►Rustikálny nábytok ►Skladovky - nábytok skladom VÝPREDAJ ►Bytové doplnky a dekorácie ►Nábytok z masívu ►Luxusný barokový nábytok ►Kolekcia luxusného klasického rustikálneho nábytku CASTILLA ►Rustikálne leňošky a pohovky ►S nožičkami ►Drevo / Masív - Buk ►Čalúnený - Poťahová látka ►Hnedá ►Béžová ►Drevo / MasívNaša stránka využíva pre správne poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory Cookies.

Ďalším pokračovaním v návšteve stránky súhlasíte s ich využívaním. Ďalšie podrobnosti