FB
Košík  

Žiadne produkty

0,00 € Poštovné
0,00 € Spolu

K POKLADNI

Luxusný klasický TV stolík CASTILLA 196cm

Luxusný TV stolík z kolekcie rustikálneho nábytku Castilla na prvý pohľad upúta svojim klasickým a elegantným vzhľadom. Zaujímavým prvkom stolíka je jeho povrchová úprava, ktorá je vo farebných variantoch Čerešňa a Orech vyrábaná tradičnou technikou marketérie a dodáva stolíku jedinečný nádych starožitného nábytku. Konštrukcia stolíka Castilla je vyrobená z kvalitného bukového masívu, doplnená ochrannou vrstvou kvalitnej drevenej dyhy. Rovnako ako všetok nábytok kolekcie Castilla, je možné aj tento stolík vyhotoviť v štyroch farebných variantoch  podľa vzorkovníka.

Pre informácie o dostupnosti a cene produktu nás prosím kontaktujte.

Popis produktu


Luxusný rustikálny nábytok kolekcie Castilla predstavuje klenot medzi nábytkom s historickým starožitným vzhľadom typickým pre miestnosti zariadené v rustikálnom a klasickom štýle. Nábytok je vyrobený z kvalitného dreva v kombinácii s MDF s precíznym zdobením na jeho povrchu, s ktorým výrobca tento nábytok vybavil. Drobné detaily jeho výzdoby ako napríklad ručne vyrezávaná výzdoba po jeho okrajoch, oblúkové tvary nožičiek nábytku v dobovom štýle typickom pre kráľovský Chippendale nábytok, ornamentálna výzdoba dosiahnutá prostredníctvom tradičnej drevárskej techniky intarzie spolu s vintage kovovými úchytkami robia tento nábytok skvostným a honosným v každom jeho detaile. Nábytok je vyrábaný v odtieňoch prírodnej hnedej farby dreva s voliteľným odtieňom Orech, Čerešňa a povrchovo upravený kvalitným lakovaním, cez ktoré ostáva zámerne viditeľná štruktúra letokruhov dreva. V kolekcií nájdete rusitkálny nábytok na nožičkách, ktorý pôsobi ľahšie a vzdušnejšie, ale aj nábytok s pevným podstavcom, čím získava robustnejší vzhľad. Zásuvky a dvierka nábytku Castilla sú dokonale vyzdobené pomocou smerovania letokruhov jednotlivých dielov dreva. Vďaka uvedenej výzdobe, precíznej výrobe a kvalitnej povrchovej úprave tento nábytok svojim vzhľadom pripomenie nejednej vašej návšteve starožitný nábytok. Rustikálne vitríny tejto kolekcie sú doplnené elegantným LED podsvietením, v ktorom vyrobca nič nenechal na náhodu - aj samotná LED lampa je dizajnovaná v staro medenej farbe, čím nenarušuje historizujúci vzhľad samotného nábytku. 

Ak sa chcete presvedčiť na vlastné oči o kvalite a starožitnom vzhľade rustikálneho nábytku Castilla, pozývame vás do nášho showroomu v Bratislave na Zámockej ulici 24 pod hradom. V prípade otázok sme vám k dispozícii telefonicky +421 948 818 897 a aj emailom: info@estila.sk.

Príbuzné produkty Kolekcia CASTILLA

Podobný tovar v kategórií TV stolíky

Podobné produkty TV stolíky z dreva

►TV stolíky ►Klasický štýlový nábytok ►Nábytok z masívu ►Kolekcia luxusného klasického rustikálneho nábytku CASTILLA ►Obdĺžnikový ►Otvorený ►Bez nožičiek ►So zásuvkami ►S dvierkami ►S poličkami ►S úložným priestorom ►Drevo / Masív - Buk ►Hnedá ►Drevo / Masív ►Klasické a rustikálne TV stolíky ►TV stolíky z dreva