FB
Košík  

Žiadne produkty

0,00 € Poštovné
0,00 € Spolu

K POKLADNI

Luxusná rustikálna posteľ s úložným priestorom CASTILLA 150-180cm

Luxusná rustikálna posteľ z kolekcie klasického nábytku CASTILLA predstavuje naozaj trvácny a nadčasový kus nábytku, ktorý bude slúžiť dlhé roky. Konštrukcia postele je vyrobená z kvalitného dreva chráneného dyhou. K dispozícii na objednanie sú aj varianty postele na zdobených vyrezávaných nožičkách bez úložného priestoru a posteľ aj s predným čelom postele (pri nohách). Vkusné, rustikálne ozdobné prvky dosiahnuté vkusným vyskladaním časti dreva s rôznou orientáciou letokruhov sú vo farebnej variante Čerešňa a Orech ručne zhotovené, čo robí z tejto postele naozaj jedinečný a honosný rustikálny nábytok. Praktickým doplnkom postele je uzavretá spodná časť, vďaka ktorej vzniká priestranný úložný priestor. Posteľ CASTILLA je dostupná v troch šírkových rozmeroch a vo farebných prevedeniach. V prípade varianty postele s úložným priestorom sa čelo postele uchytí o stenu. Produkt na fotografií je vo farebnom prevedení orech. 

Pre informácie o dostupnosti a cene produktu nás prosím kontaktujte.

Popis produktu


Luxusný rustikálny nábytok kolekcie Castilla predstavuje klenot medzi nábytkom s historickým starožitným vzhľadom typickým pre miestnosti zariadené v rustikálnom a klasickom štýle. Nábytok je vyrobený z kvalitného dreva v kombinácii s MDF s precíznym zdobením na jeho povrchu, s ktorým výrobca tento nábytok vybavil. Drobné detaily jeho výzdoby ako napríklad ručne vyrezávaná výzdoba po jeho okrajoch, oblúkové tvary nožičiek nábytku v dobovom štýle typickom pre kráľovský Chippendale nábytok, ornamentálna výzdoba dosiahnutá prostredníctvom tradičnej drevárskej techniky intarzie spolu s vintage kovovými úchytkami robia tento nábytok skvostným a honosným v každom jeho detaile. Nábytok je vyrábaný v odtieňoch prírodnej hnedej farby dreva s voliteľným odtieňom Orech, Čerešňa a povrchovo upravený kvalitným lakovaním, cez ktoré ostáva zámerne viditeľná štruktúra letokruhov dreva. V kolekcií nájdete rusitkálny nábytok na nožičkách, ktorý pôsobi ľahšie a vzdušnejšie, ale aj nábytok s pevným podstavcom, čím získava robustnejší vzhľad. Zásuvky a dvierka nábytku Castilla sú dokonale vyzdobené pomocou smerovania letokruhov jednotlivých dielov dreva. Vďaka uvedenej výzdobe, precíznej výrobe a kvalitnej povrchovej úprave tento nábytok svojim vzhľadom pripomenie nejednej vašej návšteve starožitný nábytok. Rustikálne vitríny tejto kolekcie sú doplnené elegantným LED podsvietením, v ktorom vyrobca nič nenechal na náhodu - aj samotná LED lampa je dizajnovaná v staro medenej farbe, čím nenarušuje historizujúci vzhľad samotného nábytku. 

Ak sa chcete presvedčiť na vlastné oči o kvalite a starožitnom vzhľade rustikálneho nábytku Castilla, pozývame vás do nášho showroomu v Bratislave na Zámockej ulici 24 pod hradom. V prípade otázok sme vám k dispozícii telefonicky +421 948 818 897 a aj emailom: info@estila.sk.

Príbuzné produkty Kolekcia CASTILLA

Podobný tovar v kategórií Postele

Podobné produkty Postele s úložným priestorom

►Luxusné a štýlové postele ►Klasický štýlový nábytok ►Rustikálny nábytok ►Nábytok z masívu ►Kolekcia luxusného klasického rustikálneho nábytku CASTILLA ►Rustikálne postele ►Rustikálny nábytok do spálne ►S nožičkami ►Bez nožičiek ►S úložným priestorom ►Manželské ►Drevo / Masív - Orech ►Drevo / Masív - Čerešňa ►Hnedá ►Drevo / Masív ►Voliteľná farebnosť ►Postele z masivu ►Postele s úložným priestoromNaša stránka využíva pre správne poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory Cookies.

Ďalším pokračovaním v návšteve stránky súhlasíte s ich využívaním. Ďalšie podrobnosti