FB
Košík  

Žiadne produkty

0,00 € Poštovné
0,00 € Spolu

K POKLADNI

Dizajnová art deco stolná lampa Scoty so zlatou kovovou podstavou s karibskom štýle s okrúhlym tienidlom v béžovej farbe 95cm

EM29332

Nádych neobyčajného odpočinku v karibských trópoch si môžete dopriať aj zvolením správnych doplnkov do vášho luxusne ladeného art deco domova. Stolná lampa Scoty prichádza s exotickým dizajnom kombinovaným s art deco majestátou- lesklou zlatou kovovou farbou na tyčovitej podstave, ktorá je dekorovaná kovovým palmovým listom s trojdimenzionálnym členením. Kúsok je vkusne doplnený béžovým ľanovým tienidlom okrúhleho tvaru, a tak máte priestor na rôznorodé farebné kombinácie presne podľa vášho gusta. Lampa sa aj vďaka svojej pomerne štedrej výške bude skvelo vynímať nie len na písacích a pracovných stoloch, ale aj na art deco moderných komodách či príručných stolíkoch. Rozhodne sa nestatí v spoločnosti čalúnenej zamatovej sedačky na kovových zlatých šikmých nožičkách alebo popri vysokom smaragdovom zelenom kresle vo vašej domácej knižnici so sklenenými regálmi a zlatou konštrukciou.

Dostupnosť do 2-6 týždňov

349,00 € s DPH

Doplňujúce produkty

Podobný tovar v kategórií Stolné lampy

►Nočné dizajnové a luxusné lampy ►Luxusné a dizajnové stolné lampy ►Art-deco nábytok ►Okrúhly ►Kov ►Zlatá ►BéžováNaša stránka využíva pre správne poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory Cookies.

Ďalším pokračovaním v návšteve stránky súhlasíte s ich využívaním. Ďalšie podrobnosti