FB
Košík  

Žiadne produkty

0,00 € Poštovné
0,00 € Spolu

K POKLADNI

Vintage sklenená čierno hnedá stolná lampa Margaery s jemnou smaltovanou kresbou a ľanovým tienidlom ustricovej farby 52cmcm

EM29365

Luxusná lampa Margaery stelesňuje šarm a pôvab vo vkusnom tele v neutrálnych odtieňoch hnedej, béžovej  s jemným akcentom čiernej farby. Mohutné a stabilne pôsobiace sklenené telo disponuje povrchovým smaltovaním atramentovej modrej a arašidovej farby pripomúnajúcim hnedý vzácny kameň a je kombinované s prirodzene matným, rovomerne širokým, tienidlom z ľanu v nežnom ustricovom odtieni béžovej farby. Sklenené telo lampy Margaery je v hornej i dolnej časti zúžené, pričom v hornej časti sa naťahuje do úzkeho krátkeho hrdla, čo zvyšuje luxusný vzhľad a dodáva mu skutočne exkluzívny vintage nádych. V rámci koloniálne a vintage ladených dámskych klubov, obývačiek, hál či kancelárií odporúčame lampu Margaery kombinovať s masívnym nábytkom s jemnými kovovými akcentami a neutrálnymi farebnými tónmi.

Dostupnosť do 2-6 týždňov

299,00 € s DPH

Podobný tovar v kategórií Stolné lampy

►Luxusné a dizajnové stolné lampy ►Vintage nábytok ►Sklo ►Čierna ►Hnedá ►BéžováNaša stránka využíva pre správne poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory Cookies.

Ďalším pokračovaním v návšteve stránky súhlasíte s ich využívaním. Ďalšie podrobnosti