FB
Košík  

Žiadne produkty

0,00 € Poštovné
0,00 € Spolu

K POKLADNI

Art deco jedálenský stôl Oliva II zlato čierny 220cm

MLV25003

Luxusný jedálenský stôl Oliva II s čiernou doskou v obľúbenom obdĺžnikovom tvare sa stane stredobodom pozornosti v každom luxusnom priestore s prvkami žiarivého Art-deco štýlu. Pôsobivá kombinácia lesklého kryštálového povrchu a odolnej MDF dosky vytvára na stolovej doske jedinečný odraz a skvele sa dopĺňa s kontrastnými nohami v zlatom kovovom odtieni. Nohy vďaka svojmu šikmému uhlu k doske stola pôsobia rafinovane a celkový dizajn značne odľahčujú. Rozmer stola je dostatočný pre pohodlné stolovanie osem osôb. Jedinečný jedálenský stôl Oliva odporúčame kombinovať s Luxusnými prvkami Art-deco štýlu. 

Pre informácie o dostupnosti a cene produktu nás prosím kontaktujte.

Popis produktu


Nábytok kolekcie Brilon predstavuje precízne a vysoko originálne dizajnové kúsky, ktoré sa oprávnene hlásia svojim prevedením k luxusnému a opluentnému art-deco nábytku. Prevedenie nábytku obsahuje materiály s vysokým leskom v elegantnej a luxusne pôsobiacej čiernej a zlatej farbe, ktoré spolu s ďalšími odtieňmi zlatej, žltej až po horčicovú vytvárajú luxusný zlato-čierny kontrast. Pri výrobe nábytku je použité tvrdé masívne drevo, ktoré je povrchovo upravené do čierneho lesklého vzhľadu. Nožičky sú vyzdobené ukočením v zlatej farbe a väčšina kolekcie sa nesie v horčicovom čalúnení v kombinácii s károvaným poťahom opierky. Nábytok tejto kolekcie sa nestratí ani v miestnostiach zariadených v trblietkavom luxusnom Glamour štýle pripomínajúcom Gatsbyho opulentne zariadený dom známy z rovnomenného filmu. K dokonalosti luxusného vzhľadu je odporúčané kombinovať nábytok s podlahami v čiernom lesklom prevedení s použitím luxusných materiálov ako napríklad mramor, onyx a prípadne aj lesklej veľkoformátovej dlažby. Nič na náhodu neponechá ani využitie epoxidového náteru podlahy, ktorý je možné farebne variovať vo veľmi jemých odtieňoch. K stenám tiež odporúčame pristúpiť precízne s využitím kvalitných tapiet s geometrickými obrazcami Art-deco respektíve je možné využiť aj štukové nátery s odtienmi zlatej a tmavo zelenej farby. Nábytok v art-deco štýle Brilon sa hodí aj do reprezentatívncyh priestorov firiem, lobby barov luxusných hotelov či do štýlových reštaurácii.

Ak sa chcete presvedčiť na vlastné oči o kvalite a luxusnom vzhľade nábytku v art-deco štýle, pozývame vás do nášho showroomu v Bratislave na Zámockej ulici 24 pod hradom. V prípade otázok sme vám k dispozícii telefonicky +421 948 818 897 a aj emailom: info@estila.sk.

Príbuzné produkty Kolekcia Brilon

Podobný tovar v kategórií Jedálenské stoly

Podobné produkty Moderné jedálenské stoly

►Jedálenské stoly ►Art-deco nábytok ►Kolekcia luxusného Art-deco nábytku Brilon ►Moderné jedálenské stolyNaša stránka využíva pre správne poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory Cookies.

Ďalším pokračovaním v návšteve stránky súhlasíte s ich využívaním. Ďalšie podrobnosti