Koloniálna moderná knižnica Makassar z masívneho hnedého sheshamového dreva s piatimi asymetrickými policami 150 cm
MLV16055
Knižnica Makassar je výrazný dizajnový prvok v modernom koloniálnom štýle, ktorý spája prirodzenú krásu masívneho dreva s originálnym geometrickým usporiadaním. Vyrobená je z kvalitného sheshamového dreva v teplom hnedom odtieni, s lakovaným povrchom, ktorý zvýrazňuje bohatú a nepravidelnú kresbu dreva. Každý kus tak pôsobí unikátne a autenticky.
Konštrukcia knižnice je tvorená piatimi obdĺžnikovými modulmi, ktoré vytvárajú šesť veľkorysých políc s dostatkom priestoru na knihy, dekorácie či boxy. Obdĺžniky nie sú umiestnené priamo pod sebou – striedavo vystupujú do strán, čím vytvárajú bočný odkladací priestor a celkový dojem pohybu. Spodná široká doska zároveň plní funkciu stabilnej podstavy, ktorá zabezpečuje pevnosť a rovnováhu celej zostavy.
Tento jedinečný nábytok sa ideálne hodí do pracovne, obývačky alebo štýlového loftového priestoru. Skvele ladí s nábytkom z masívneho dreva, koženými doplnkami, kovovými alebo čiernymi detailmi, a teplými prírodnými textíliami. Kombináciou s exotickými dekoráciami, ratanom či lampami s tienidlom dosiahnete harmonický koloniálny interiér, ktorý pôsobí prirodzene a sofistikovane.
►Kolekcia Makassar ►Koloniálny nábytok ►Moderný nábytok ►Masívny nábytok
-9%
399,49 € s DPH
Znížená cena!439,00 €
Prosím vyberte
Záruka najnižšej ceny
Záruka vrátenia peňazí
Vypočítajte si Quatro splátky
