FB
Košík  

Žiadne produkty

0,00 € Poštovné
0,00 € Spolu

K POKLADNI

Moderná knižnica Vita Naturale s chromovou konštrukciou 180cm

EM30529

Páči sa Vám vkusný taliansky štýl v modernom prevedení? Doprajte Vášmu interiéru jedinečný dizajn s knižnicou z kolekcie Vita Naturale. Moderný, inovatívny dizajn knižnice Vita Naturale vytvorí kombinácia prírodných drevených políc, chromovej konštrukcie a zadné dosky z čierneho skla.

Štyri drevené dosky knižnice sú vyrobené z dreva MDF, ktoré disponuje kvalitným orechovým dyhovaním v prírodnej hnedej farbe. Dyhovanie s dôrazom na prirodzenú kresbu dreva vytvorí naturálny nádych, ktorý krásne vynikne v moderných interiéroch a dodá im pocit tepla, harmóniepohodlia. Drevené prevedenie doplní strieborný rám z pochrómovanej ocele a spomenuté zadné dosky z čierneho skla, ktoré dodajú inovatívny moderný dotyk.  

Lineárny a minimalistický dizajn luxusnej knižnice Vita Naturale spolu s konštrukciou z pochrómovanej ocele, policami z orechovej dyhy a čiernym tónovaným sklom vytvorí vo Vašej domácnosti osobitú a podmanivú atmosféru. Prijmite krásu talianskeho dizajnu a vytvorte priestor, ktorý je skutočne jedinečný.

Vďaka veľkorysým rozmerom a dostatočnému otvorenému priestoru knižnica Vita Naturale zaručí, že si budete môcť vystaviť všetky Vaše obľúbené dekorácie. Rozlúčte sa s neporiadkom a vychutnajte si dokonalé spojenie štýlu a funkčnosti.

Premeňte svoj obytný priestor na oázu modernej elegancie s luxusnou knižnicou  Vita Naturale. Prijmite taliansky dizajn a nechajte tento nádherný kúsok aby premenil dizajn Vášho interiéru na novú úroveň. Zažite pôvab luxusného nábytku, ktorý do Vášho života vnesie pohodlie a štýl.

Dostupnosť do 2-6 týždňov

2 329,00 € s DPH

Doplňujúce produkty

Príbuzné produkty Kolekcia Vita Naturale

Podobné produkty Knižnice a regály

►Luxusné knižnice a regály ►Moderný štýlový nábytok ►Bez nožičiek ►S poličkami ►Drevo / Masív - Orech ►Kov - Chróm ►Sklo ►Hnedá ►Moderný nábytok - Taliansky dizajn ►Kolekcia nábytku talianského dizajnu Vita NaturaleNaša stránka využíva pre správne poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory Cookies.

Ďalším pokračovaním v návšteve stránky súhlasíte s ich využívaním. Ďalšie podrobnosti