FB
Košík  

Žiadne produkty

0,00 € Poštovné
0,00 € Spolu

K POKLADNI

Sklenený konferenčný stolík Vita Naturale polohovateľný 120cm

EM30532

Vylepšite Vašu obývačku s konferenčným stolíkom z kolekcie Vita Naturale, inovatívnym dizajnovým kúskom, ktorý vyžaruje sofistikovanosť a modernosť. Luxusný konferenčný stolík Vita Naturale sa pýši dvoma okrúhlymi, pevnými doskami z tvrdeného skla s leštenými hranami, ktoré dodajú pocit priestrannosti a osvetlia Váš interiér. Stolík sa pýši nielen unikátnym dizajnom, ale aj pokročilým mechanizmom s dvomi otočnými ramenami, z chrómovanej nehrdzavejúcej ocele, vďaka ktorým si môžete polohovať sklenené vrchné dosky podľa Vašej potreby.

Všestrannosť a praktickosť polohovateľného mechanizmu sklenených dosiek je doplnená lakovanou, bielou podnožou z dreva MDF, ktorá je nielen obohatená o chromový dizajnový detail, ale taktiež umocní moderné elegantné prevedenie stolíka, čo zaručí, že sa z neho stane dominatný dizajnový prvok každého moderného priestoru.

Jedinečný dizajn luxusného konferenčného zaručí, že Váš moderný interiér bude vyžarovať taliansky štýl a eleganciu s nádychom avantgardy. Zažite dokonalú kombináciu moderného dizajnu a funkčnosti s konferenčným stolíkom Vita Naturale – ideálny moderný nábytok, ktorý prinesie inovatívny dizajn do Vášho domova.

Dostupnosť do 2-6 týždňov

1 389,00 € s DPH

Príbuzné produkty Kolekcia Vita Naturale

Podobný tovar v kategórií Konferenčné stolíky

Podobné produkty Okrúhle konferenčné stolíky

►Konferenčné stolíky ►Moderný štýlový nábytok ►Nábytok zo skla ►Okrúhly ►Bez nožičiek ►MDF ►Kov - Chróm ►Sklo ►Priehľadná ►Polohovateľné ►Voliteľná farebnosť ►Okrúhle konferenčné stolíky ►Moderný nábytok - Taliansky dizajn ►Kolekcia nábytku talianského dizajnu Vita NaturaleNaša stránka využíva pre správne poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory Cookies.

Ďalším pokračovaním v návšteve stránky súhlasíte s ich využívaním. Ďalšie podrobnosti