FB
Košík  

Žiadne produkty

0,00 € Poštovné
0,00 € Spolu

K POKLADNI

Luxusný art-deco príborník Blissa biely s konštrukciou v zlatej farbe so štyrmi dvierkami a vzorovaným terazzo dekorom 180cm

EM30272

Exkluzívny art deco príborník Blissa dizajnovo obohatí Vašu jedáleň vďaka svojmu nezameniteľnému, štýlovo bohatému vzhľadu. Medzi najdôležitejšie vlastonti príborníka Blissa musí patriť jeho čierna železná konštrukcia, ktorá zaručí trvácnosť a pevnosť produktu. Železné vyhotovenie je doplnené bohatou dizajnovou stránkou, či už rámami dvierok v zlatej farbe, jedinečnými tvarovanými rukoväťami zo zlato zafarbeného železa, alebo početné a rôzne tvarované doštičky z materiálu terazzo, ktoré prinesú farebnosť ku bielo-čiernej kombinácií farieb. Spomenutý farebný kontrast je v neposlednom rade doplnený úzkymi nožičkami v zlatej farbe pri spodných hranách príborníka, čo krásne dotvorí vzhľad v štýle art deco. Jedinečný príborník Blissa odporúčame kombinovať v moderných jedálňach v kombinácií s mramorovými jedálenskými stolmi a stoličkami s bledým čalúnením a zlatými nožičkami. 

Dostupnosť do 2-6 týždňov

4 529,00 € s DPH

Doplňujúce produkty

Podobný tovar v kategórií Komody

Podobné produkty Príborníky a komody

►Dizajnové komody ►Luxusné príborníky a komody ►Art-deco nábytok ►Nábytok z masívu ►Uzavrený ►S nožičkami ►S dvierkami ►Kov ►Biela ►Zlatá ►So vzorom (viacfarebná) ►Drevo / Masív ►Drevo / Masív - MangoNaša stránka využíva pre správne poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory Cookies.

Ďalším pokračovaním v návšteve stránky súhlasíte s ich využívaním. Ďalšie podrobnosti