FB
Košík  

Žiadne produkty

0,00 € Poštovné
0,00 € Spolu

K POKLADNI

Moderný biely nočný stolík Bynum v sklenenom vyhotovení s dvoma zásuvkami a zaoblenou kovovou podstavou v zlatej farbe 60cm

EM30225

Pre vytvorenie luxusného vzhľadu vo Vašej spálni tu je pre Vás exkluzívny nočný stolík Bynum v modernom vyhotovení, ktorý kombinuje bielu farbu so zlatou a jeho jedinečné tvary umocnia unikátny vzhľad tohto produktu. Luxusný nočný stolík Bynum s nádychom štýlu art-deco disponuje vyhotovením zo skla v matnej bielej farbe, ktoré je doplnené nadčasovými prvkami v podobe okrúhlych kovových rukovätí v zlatej farbe a nevšednej podstavy. Oceľové nožičky stolíka Bynum v zlatej farbe sa nesú v zaoblenom tvare, ktorých stabilitu zaisťuje obdĺžniková podstava. Dizajnová stránka nočného stolíka je obohatená o dve praktické zásuvky, pre šikovné odkladanie rôznych drobností. Kombinácia bielej a zlatej farby vytvorí unikátny prepychový vzhľad interiéru, čo je dôvodom prečo odporúčame kombinovať nočný stolík Bynum najmä s bielym nábytkom so zlatými prvkami a doplnkami, a taktiež s krémovými a šedými farbami posteľe. 

Pre informácie o dostupnosti a cene produktu nás prosím kontaktujte.

Podobný tovar v kategórií Nočné stolíky

Podobné produkty Moderné nočné stolíky

►Dizajnové a luxusné nočné stolíky ►Art-deco nábytok ►Moderný štýlový nábytok ►So zásuvkami ►Kov ►Sklo ►Biela ►Zlatá ►Nočné stolíky z kovu ►Moderné nočné stolíkyNaša stránka využíva pre správne poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory Cookies.

Ďalším pokračovaním v návšteve stránky súhlasíte s ich využívaním. Ďalšie podrobnosti