FB
Košík  

Žiadne produkty

0,00 € Poštovné
0,00 € Spolu

K POKLADNI

Masívna industriálna lavička Marron Miel z akáciového dreva s chrbotovou opierkou a čiernymi kovovými nožičkami hnedá 200cm

EM30179

Kolekcia masívneho nábytku Marron Miel v naturálnom prevedení ponúka štýlovú lavicu s dôrazom na prevedenie dreva, ktoré vynikne vo Vašom interiéri, alebo v priestoroch Vášho podniku, či reštaurácie. Kvalitné vyhotovenie industriálnej lavice Marron Miel sa pýši masívnym drevom akácia v hnedej farbe, ktoré je chránené olejovaním, čo vytvorí vyššiu odolnosť, a zároveň aj zvýrazní líniu a kresbu dreva. Drevo dizajnovej lavice Marron Miel je taktiež upravené flambovaním, vďaka čomu si získava svoj "ohnivý" vzhľad kombinujúci žltšie odtiene s hnedými. Rozmerovo Vám lavica Marron Miel ponúka 43 centimetrov hlbokú sedaciu časť, s 39 centimetrov vysokou chrbtovou opierkou, ktorú drži antracitovo sivá až čierna kovová konštrukcia. Konštrukcia s práškovým náterom taktiež formuje pár nožičiek, spojených v obdĺžnikovom tvare, ktorý vyzdvihne industriálny vzhľad produktu. Prírodný vzhľad lavice Marron Miel s nádychom vidieckeho štýlu najlepšie vynikne v kombinácií s jedálenskými stolmi z našej rovnomennej kolekcie. 

Dostupnosť do 2-3 týždňov

Zľava skončí o:

-9%

436,75 € s DPH

Znížená cena!

479,95 €

Príbuzné produkty Kolekcia Marron Miel

Podobné produkty Záhradné lavice

►Záhradné lavice ►Vidiecky štýlový nábytok ►Industriálny nábytok ►Nábytok z masívu ►Drevo / Masív - Akácia ►Kov ►Hnedá ►Drevo / Masív ►S opierkami ►Kolekcia masívneho industriálneho nábytku Marron MielNaša stránka využíva pre správne poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory Cookies.

Ďalším pokračovaním v návšteve stránky súhlasíte s ich využívaním. Ďalšie podrobnosti