FB
Košík  

Žiadne produkty

0,00 € Poštovné
0,00 € Spolu

K POKLADNI

Art-deco luxusný zlato-čierny luster Lena z kovových valcov 60cm

MLV22889

Jedinečný závesný luster Lena je predstaviteľom luxusnej elegancie a pôvabu. Je vytvorený z množstva kovových valcov, ktoré sú usporiadané v zdanlivo asymetrickom tvare. Ich usporiadanie je ale systematicky vytvorené podľa kompozičných zásad a valce tak vytvárajú harmonický celok. Čierno-zlatá farebná kombinácia v podobe lustra Lena je dokonalým doplnením luxusných Art-deco priestorov. Môžete ho kombinovať s lesklými kovovými prvkami a masívnymi povrchmi z dreva, skvele sa tiež bude dopĺňať s prvkami z kameňa.

Dostupnosť do 2-6 týždňov

899,00 € s DPH

Popis produktu


Nábytok kolekcie Brilon predstavuje precízne a vysoko originálne dizajnové kúsky, ktoré sa oprávnene hlásia svojim prevedením k luxusnému a opluentnému art-deco nábytku. Prevedenie nábytku obsahuje materiály s vysokým leskom v elegantnej a luxusne pôsobiacej čiernej a zlatej farbe, ktoré spolu s ďalšími odtieňmi zlatej, žltej až po horčicovú vytvárajú luxusný zlato-čierny kontrast. Pri výrobe nábytku je použité tvrdé masívne drevo, ktoré je povrchovo upravené do čierneho lesklého vzhľadu. Nožičky sú vyzdobené ukočením v zlatej farbe a väčšina kolekcie sa nesie v horčicovom čalúnení v kombinácii s károvaným poťahom opierky. Nábytok tejto kolekcie sa nestratí ani v miestnostiach zariadených v trblietkavom luxusnom Glamour štýle pripomínajúcom Gatsbyho opulentne zariadený dom známy z rovnomenného filmu. K dokonalosti luxusného vzhľadu je odporúčané kombinovať nábytok s podlahami v čiernom lesklom prevedení s použitím luxusných materiálov ako napríklad mramor, onyx a prípadne aj lesklej veľkoformátovej dlažby. Nič na náhodu neponechá ani využitie epoxidového náteru podlahy, ktorý je možné farebne variovať vo veľmi jemých odtieňoch. K stenám tiež odporúčame pristúpiť precízne s využitím kvalitných tapiet s geometrickými obrazcami Art-deco respektíve je možné využiť aj štukové nátery s odtienmi zlatej a tmavo zelenej farby. Nábytok v art-deco štýle Brilon sa hodí aj do reprezentatívncyh priestorov firiem, lobby barov luxusných hotelov či do štýlových reštaurácii.

Ak sa chcete presvedčiť na vlastné oči o kvalite a luxusnom vzhľade nábytku v art-deco štýle, pozývame vás do nášho showroomu v Bratislave na Zámockej ulici 24 pod hradom. V prípade otázok sme vám k dispozícii telefonicky +421 948 818 897 a aj emailom: info@estila.sk.

Príbuzné produkty Kolekcia Brilon

Podobný tovar v kategórií Lustre

►Luxusné a dizajnové lustre ►Luxusné dizajnové závesné lampy ►Art-deco nábytok ►Okrúhly ►Asymetrický ►Kov ►Čierna ►Zlatá ►Kolekcia luxusného Art-deco nábytku BrilonNaša stránka využíva pre správne poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory Cookies.

Ďalším pokračovaním v návšteve stránky súhlasíte s ich využívaním. Ďalšie podrobnosti