FB
Košík  

Žiadne produkty

0,00 € Poštovné
0,00 € Spolu

K POKLADNI

Art-deco zlatá stojaca lampa Lure na troch nožičkách 165cm

MLV22720

Jedinečná stojaca lampa Lure v luxusnom zlatom prevedení sa vo vašom priestore stáva skutočným šperkom. Tienidlo v dizajnovom prevedení vychádzajúceho z tvaru pologule  je dominantným prvkom svietidla a je doplnené tenkou konštrukciou v podobe troch nožičiek. Nožičky stojacej časti tvarovo vychádzajú z fotografického stojanu a prinášajú so sebou pôvab žiar reflektorov. Detaily pôsobia jemne industriálnym dojmom, ktorý vďaka zlatému povrchovému dokončeniu pôsobí v priestore nanajvýš elegantne. Luxusnú stojacu lampu Lure sa nemusíte báť kombinovať s lesklými prvkami a vzormi Art-deco štýlu. Dokonale vynikne v priestoroch s vysokými stropmi a honosnými materiálmi. 

Dostupnosť do 2-6 týždňov

699,00 € s DPH

Popis produktu


Nábytok kolekcie Brilon predstavuje precízne a vysoko originálne dizajnové kúsky, ktoré sa oprávnene hlásia svojim prevedením k luxusnému a opluentnému art-deco nábytku. Prevedenie nábytku obsahuje materiály s vysokým leskom v elegantnej a luxusne pôsobiacej čiernej a zlatej farbe, ktoré spolu s ďalšími odtieňmi zlatej, žltej až po horčicovú vytvárajú luxusný zlato-čierny kontrast. Pri výrobe nábytku je použité tvrdé masívne drevo, ktoré je povrchovo upravené do čierneho lesklého vzhľadu. Nožičky sú vyzdobené ukočením v zlatej farbe a väčšina kolekcie sa nesie v horčicovom čalúnení v kombinácii s károvaným poťahom opierky. Nábytok tejto kolekcie sa nestratí ani v miestnostiach zariadených v trblietkavom luxusnom Glamour štýle pripomínajúcom Gatsbyho opulentne zariadený dom známy z rovnomenného filmu. K dokonalosti luxusného vzhľadu je odporúčané kombinovať nábytok s podlahami v čiernom lesklom prevedení s použitím luxusných materiálov ako napríklad mramor, onyx a prípadne aj lesklej veľkoformátovej dlažby. Nič na náhodu neponechá ani využitie epoxidového náteru podlahy, ktorý je možné farebne variovať vo veľmi jemých odtieňoch. K stenám tiež odporúčame pristúpiť precízne s využitím kvalitných tapiet s geometrickými obrazcami Art-deco respektíve je možné využiť aj štukové nátery s odtienmi zlatej a tmavo zelenej farby. Nábytok v art-deco štýle Brilon sa hodí aj do reprezentatívncyh priestorov firiem, lobby barov luxusných hotelov či do štýlových reštaurácii.

Ak sa chcete presvedčiť na vlastné oči o kvalite a luxusnom vzhľade nábytku v art-deco štýle, pozývame vás do nášho showroomu v Bratislave na Zámockej ulici 24 pod hradom. V prípade otázok sme vám k dispozícii telefonicky +421 948 818 897 a aj emailom: info@estila.sk.

Príbuzné produkty Kolekcia Brilon

Podobný tovar v kategórií Stojace lampy

►Dizajnové a luxusné stojace lampy ►Art-deco nábytok ►Okrúhly ►S nožičkami ►Kov ►Zlatá ►Kolekcia luxusného Art-deco nábytku BrilonNaša stránka využíva pre správne poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory Cookies.

Ďalším pokračovaním v návšteve stránky súhlasíte s ich využívaním. Ďalšie podrobnosti