FB
Košík  

Žiadne produkty

0,00 € Poštovné
0,00 € Spolu

K POKLADNI

Luxusná ratanová barová skrinka Emperor z dubového masívu čiernej farby a so svetlohnedými dvierkami s ratanovým výpletom 170cm

EM30052

Elegantná barová skrinka Emperor je doplnkom vhodným do luxusných moderne ladených barových priestorov, ale i obývačiek či kancelárií. Medzi jej prednosti patrí konštrukcia z kvalitných materiálov, rovnako ako aj nadčasové prevedenie a elegantný vzhľad. Skrinka je vyrobená z masívneho dubového dreva s povrchovou úpravou v univerzálnej čiernej farbe. Telo dopĺňa prírodný svetlohnedý ratanový výplet vypĺňajúci dvojicu dvierok. Dvierka ukrývajú úložný priestor v podobe troch praktických poličiek, kde poľahky uschováte všetky barové potreby a nápoje. Vďaka univerzálnemu prevedeniu je však skrinku možné využiť aj v kancelárii či obývačke podľa vašich potrieb. Kontrastne k prírodnému materiálu pôsobí kovová konštrukcia a úchyty na dvierkach, ktoré umocňujú moderný vzhľad. Dvierka sú na okrajoch mierne zaoblené, čo dotvára elegantný nadčasový nádych. Barová skrinka Emperor zaujme najmä vďaka svojmu precíznemu spracovaniu a klasickým elegantným tvarom, ktoré nádherne vyniknú v moderne ladených priestoroch. Pre zjednotenie priestorov odporúčame skrinku kombinovať aj s ďalšími kúskami z kolekcie Emperor. Vhodné sú tiež doplnky z prírodných materiálov a dnadčasové kovové dekorácie!

Dostupnosť do 2-6 týždňov

2 529,00 € s DPH

Príbuzné produkty Kolekcia Emperor

Podobný tovar v kategórií Barový nábytok

Podobné produkty Barové skrinky

►Luxusný barový nábytok ►Nábytok z masívu ►Obdĺžnikový ►Uzavrený ►S nožičkami ►S dvierkami ►S poličkami ►Drevo / Masív - Dub ►Drevo / Masív - Ratan ►Čierna ►Hnedá ►Drevo / Masív ►Kolekcia luxusného nábytku Emperor ►Barové skrinkyNaša stránka využíva pre správne poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory Cookies.

Ďalším pokračovaním v návšteve stránky súhlasíte s ich využívaním. Ďalšie podrobnosti