FB
Košík  

Žiadne produkty

0,00 € Poštovné
0,00 € Spolu

K POKLADNI

Art-deco sklenený obdĺžnikový konferenčný stolík Diveni s vrchnou doskou zo skla s kovovou podstavou v zlatej farbe 132cm

MLV25036

Vkusný a nadčasový konferenčný stolík Diveni v štýle art-deco príjemne zapadne najmä do domácností ladených v minimalistickej farebnosti pretkanej svetlými odtieňmi. jedinečný konferenčný stolík Diveni disponuje krásnym svetlým dizajnom v podobe sklenenej vrchnej dosky a kovovej podstavy v zlatom farebnom vyhotovení, čo spoločne vytvorí krásny art-deco dizajn, a taktiež jemne zväčší vašu obývačku. Priestranný odkladací priestor vám sprostredkuje vkusná polica z kvalitnej béžovej dosky s jedinečnou štruktúrou pripomínajúcou hadiu kožu, ktorá sa pod presklenou povrchovou doskou stola naozaj vyníma. Dizajnový Konferenčný stolík Diveni odporúčame kombinovať s kobercami s hrubým vlasom, či kožušinovými kobercami, a taktiež so svetlým masívnym nábytkom v modernom, alebo v štýle art-deco so zlatými prvkami a dekoráciami. 

Dostupnosť do 2-6 týždňov

1 499,00 € s DPH

Podobný tovar v kategórií Konferenčné stolíky

Podobné produkty Obdĺžnikové konferenčné stolíky

►Konferenčné stolíky ►Art-deco nábytok ►Obdĺžnikový ►Bez nožičiek ►S poličkami ►S úložným priestorom ►MDF ►Kov ►Sklo ►Hnedá ►Zlatá ►Béžová ►Sivá ►Obdĺžnikové konferenčné stolíkyNaša stránka využíva pre správne poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory Cookies.

Ďalším pokračovaním v návšteve stránky súhlasíte s ich využívaním. Ďalšie podrobnosti