FB
Košík  

Žiadne produkty

0,00 € Poštovné
0,00 € Spolu

K POKLADNI

Art-deco konzolový stolík Saronite s tmavo sivou vrchnou doskou s betónovým povrchom a hranatými nožičkami v zlatej farbe 150cm

MLV22717

Luxusný konzolový stolík Saronite vás zaujme svojím kvalitným vyhotovením a jedinečným ľahko kombinovateľným dizajnom v štýle art-deco. Vrchná doska konzoly Saronite sa nesie v tmavo sivom masívnom vyhotovení, pričom taktiež disponuje betónovým povrchom, ktorý dodá trvácnosť a odolnosť. Aj napriek betónovému povrchu je na vrchnej doske konzoly Saronite vidieť vzhľad a štruktúru masívneho dreva. Vrchná doska konzoly je vložrná do štyroch párov hranatých kovových nožičiek s povrchom v zlatej farbe, ktoré vďaka svojmu tvaru a farbe dodajú jedinečný vzhľad art-deco štýlu. Unikátny vzhľad konzolového stolíka Saronite vynikne v luxusných interiéroch s prvkami zlatej farby dizajnových doplnkov, alebo s čiernym masívnym nábytkom v art-deco štýle so zlatými kovovými prvkami, so živou zeleňou, s luxusnými obrazmi alebo zrkadlami so zlatými rámom.

Dostupnosť do 2-6 týždňov

1 289,00 € s DPH

Podobné produkty Konzolové stolíky

►Dizajnové a luxusné konzolové stolíky ►Art-deco nábytok ►S nožičkami ►Kov ►Čierna ►Zlatá ►Drevo / MasívNaša stránka využíva pre správne poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory Cookies.

Ďalším pokračovaním v návšteve stránky súhlasíte s ich využívaním. Ďalšie podrobnosti