FB
Košík  

Žiadne produkty

0,00 € Poštovné
0,00 € Spolu

K POKLADNI

Art-deco konzolový stolík Gasol v čiernom zrkadlovom prevedení s dvomi zásuvkami a dizajnovými nožičkami v zlatej farbe 140cm

EM30215

Prineste luxusný vzhľad priamo do Vašej predsiene prostredníctvom exkluzívneho konzolového stolíka Gasol v čierno-zlatom farebnom vyhotovení. Dizajnovej stránke konzoly dominuje zrkadlová vrchná doska v čiernom lesklomprevedení s dvoma praktickými a rozmernými zásuvkami. Čiernu farbu stolovej dosky doplnia dizajnové nožičky z kovu v zlatej farbe. Nožičky konzolového stolíka Gasol sú výrazným prvkom v štýle art-deco, ktorý sa nesie v geometrickom tvare spojených obdĺžnikov. Moderný konzolový stolík Gasol odporúčame kombinovať s podobným čiernym nábytkom so zlatými prvkami, so živou zeleňou a zlatými doplnkami, ktoré sú vhodné na priestrannú stolovú dosku, a taktiež vytvoria perfektnú harmóniu luxusu, moderného štýlu a aj jemnosti. 

Pre informácie o dostupnosti a cene produktu nás prosím kontaktujte.

Podobný tovar v kategórií Konzolové stolíky

Podobné produkty Sklenené konzolové stolíky

►Dizajnové a luxusné konzolové stolíky ►Art-deco nábytok ►Moderný štýlový nábytok ►S nožičkami ►So zásuvkami ►Kov ►Sklo ►Čierna ►Zlatá ►Konzolové stolíky z kovu ►Moderné konzolové stolíky ►Sklenené konzolové stolíkyNaša stránka využíva pre správne poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory Cookies.

Ďalším pokračovaním v návšteve stránky súhlasíte s ich využívaním. Ďalšie podrobnosti